Ana Sayfam Yap   Sik Kullanilanlara Ekle!

Oğlum İçin Dünyayı Yıkarım!

Ekim 14th, 2009

Bir süredir Çocuktal Al Haberi programını sunan Bergüzar Korel’in gözleri ışıl ışıl ÅŸimdilerde… Minin oÄŸlunu kucağına almak için gün sayan oyuncu, “O dünyaya gelmek istedi, ben de engel olmadım. Bu noktadan sonra biri ona zarar verecek bir ÅŸey yapmaya kalksa, dünyayı yıkarım gibi hissediyorum” dedi.

*“Çocuktan Al Haberi” programına başladınız. Daha önce bu programı izliyor muydunuz?                   

– Kaç yıl oldu bilmiyorum ama Berna Laçin sunarken keyifle izliyordum.

*Çocuklar üzerinde garip bir etkiniz var. Ä°zlememelerine raÄŸmen “Binbir Gece” dizisinden beri sizi çok seviyorlar…

– Sanırım onları çok sevdiÄŸim için… Çocuklar ve hayvanlar, en zayıf noktam diyebilirim. Zaten son zamanlarda daha da duygusallaÅŸtım. Hayvanlar ya da çocuklarla ilgili kötü bir ÅŸey görsem dayanamayıp hemen müdahale ediyorum. Mesela bir keresinde köprü giriÅŸindeki yeÅŸilliklerin orada, yol kenarında dilenci bir kadın çocuÄŸunu dövüyordu. Arabayı durdurdum, indim “Ne yapıyorsun” dedim. 3-4 yaşında çocuÄŸu dilendirmesine, dövmesine dayanamadım. Kadının gırtlağına atlayacaktım. Bazen gözüm dönebiliyor, kontrolümü kaybedebiliyorum.

*Çocuklarla iletişiminiz nasıl?    

– Beni arkadaÅŸ olarak benimsiyorlar. Çünkü onlarla her zaman normal bireylermiÅŸ gibi konuÅŸurum, asla küçük görmem. Bütün çocuklarla tokalaşırım, ismimi söyleyip tanışırım. Kendi çocuÄŸum olduÄŸunda da böyle davranacağım.

CİN OLMADANADAM ÇARPAMAM

*Sizin çocukluğunuz nasıl geçti?

– Biz bahar geldi mi dışarıya atardık kendimizi, bahçeden içeri girmezdik. ÅŸanslı hissediyorum kendimi o anlamda… Çünkü ben patikalardan da kaydım, aÄŸaçlara da tırmandım, bir sürü hayvan besledim. Kaldığımız yer Ulus’ta bir siteydi ama Ulus’un en eski sitelerindendi… Öyle havuzlu mavuzlu bir yer deÄŸildi yani…

*Ya arkadaÅŸlarınız…

– Çok vardı. Mesela Emel MüftüoÄŸlu’nun kızı ÇaÄŸrı… Çok eÄŸlenirdik birlikte. Yaz denince akla gelen ilk ÅŸey sokaktı. Biz gece yarılarına kadar saklambaç oynar, annelerimiz balkonlarda çay-kahve içerdi. KomÅŸuluk vardı. Güzel bir çocukluk yaÅŸadım.

*“Oyuncu olacağım” dediğiniz zamanı hatırlıyor musunuz?

– Ben hiç “Çok iyi bir oyuncu olacağım, dans eÄŸitimi alacağım” demedim.

*Hobilerinize bakıyorum da kickboks’tan biniciliÄŸe, fotoÄŸraftan voleybola kadar pek çok baÅŸlık var. Biraz maymun iÅŸtahlısınız sanki…

– Babam çok yönlü bir çocuk olmamı istiyordu ve evet, ben de maymun iÅŸtahlıydım. Her ÅŸeyi yapmak istiyordum. Ama bir gün “Bergüzar her zaman, her ÅŸeyi yapamazsın. Bu dünyadaki bütün hobiler senin için deÄŸil” dedim.

*Hangi hobi size göreymiş peki?

– Åžu anda fotoÄŸrafçılık.

*Bir sergi açmayı düşünüyor musunuz?

РYok, cin olmadan adam ̤arpamam!
*Peki ne kadar ilerlettiniz su hobiyi?

– Eskiden ne görürsem çekiyordum, sonra daha çok insan çekmeye baÅŸladım. Portre çalışmayı çok seviyorum. Fakat sokakta doÄŸal fotoÄŸraflar çekemiyorum, çünkü insanlar beni görünce hemen poz veriyor. Bu arada bir ışık ekipmanı hediye geldi.

*Kim hediye etti?

– EÅŸim (Halit Ergenç) hediye etti. Normalde kadınlar pek ilgilenmez ama ben teknolojiye meraklıyım. Bana objektif alması, flaÅŸ alması çok hoÅŸuma gidiyor. Işık ekipmanını getirince de çok mutlu oldum.

*Evinize stüdyo kurdunuz mu?

– Henüz kurmadım, çünkü daha çok ÅŸey öğrenmem gerek. Bu, oyunculukta da böyle… “Ben oyuncuyum” demekle oyuncu olunmuyor. Bu ülkede Yıldız Kenter, Müşfik Kenter, annem Hülya Darcan, babam Tanju Korel oyuncu…

EŞİM İYİ BİR AKTÖR

*Eşiniz nasıl bir oyuncu?

– EÅŸim iyi bir aktör. Kendim içinse “İyi bir oyuncuyum” diyemem, sadece “İyi oyuncu olma adayı”yım. Bugüne kadar bir dizi, iki sinema filmi yaptım sadece, ne olduÄŸumu biliyorum. Herkes de ne olduÄŸunu bilip ona göre konuÅŸmalı.

*Teknoloji tutkunuza dönecek olursak… Playstation’da iddialıymışsınız…

– Çok iddialı deÄŸilim, ama oynuyorum.

*Ne oynuyorsunuz?

– Futbol… Fakat son dönemde Wii’ye taktım. Hatta tenis oynarken kolumu bile sakatladım. Teknolojiyi gerçekten çok seviyorum ama bir yandan da korkuyorum.

*Neden korkuyorsunuz?

– Ä°nsanı çok fena esir alıyor bu teknoloji.

SESÄ°M GÄ°DEREK KALINLAÅžIYOR

*Sesiniz biraz nodüllü gibi çıkıyor…

– Aslında böyle deÄŸildi. Eskiden dizi zamanı, kışın kısılıyordu. Son zamanlarda daha arttı. Mesela üzüleyim, tamamen gidiyor sesim. Geçenlerde konservatuvar döneminden bir arkadaşımı gördüm, o da “Kızım senin sesine ne oldu? Çok kalınlaÅŸmış” dedi.

*Doktora gittiniz mi?

– Gittim. “Minik minik kanamalar var, bir hafta izleyelim” deyip egzersizler verdi. Hatta belki küçük bir operasyon olabilirmiÅŸ. Ama hamile kalınca o doktora bir daha gidemedim.

Kaynak: Hürriyet – Kelebek

Bergüzar Korel Fan Sitesi: www.berguzarkorel.gen.tr

Yorumlar (141)

141 Yorumlar »

 1. Sevda Azeri

  Allah kotu gozden,nazardan saklasin

  Ekim 14th, 2009 | #

 2. Deniz

  Demek Mercan isminden vaz keçtiler

  Ekim 14th, 2009 | #

 3. suny

  gizem soysalinin cavabini cok guzel vermis,resimdada guzel cikmis,birde dizi filmde yeni bir resimlarini gurdum siyah beyaz dougunnan galiba cok guzel,bayliyurum bu ikiliya

  Ekim 14th, 2009 | #

 4. fadime

  Bir reportajlarinda bebegin belki uc ismi ola bilir demisler.Hadi hayirlisi)

  Ekim 15th, 2009 | #

 5. fadime

  Nedense Berguzar kilo alamiyor.Normalde hamile kadinlar kilo alar

  Ekim 15th, 2009 | #

 6. Sevda Azeri

  Berguzarin eski reportajini okudum.Sizinlede paylasim

  yıl içinde

  çocuk yapacağım

  – BeÅŸ yıllık planınızda neler var peki?

  Çocuğum olur bir kere kesin. Dolayısıyla bir ailem olur zaten. Sinemada ve tiyatroda ödül almayı planlıyorum ve bunu yapacağım!

  – Aile kavramına çok düşkünsünüz galiba?

  Ben yanlız ölmeyeceğim onu biliyorum! Ailem ve arkadaşlarım her şeyimdir. Ve eğer star olmak yalnız olmaksa, ben istemiyorum!

  – Aile kurunca kariyerinizin düşüşe geçmesinden korkmuyor musunuz?

  İşlerim aksamaz sanmıyorum. Ben çocuğumu pusete koyar sete götürürüm, öyle bir anne olurum.

  Berguzar hakli cikti,5 yil icinde cocuk yapti ve evlendi.Insallah tum guzel dilekleri gercek olur

  Ekim 15th, 2009 | #

 7. fadime

  Bugun cok guzeldi Berguzar.Binbirgeceni cok ozledim:sad:

  Ekim 17th, 2009 | #

 8. gülen

  bende binbirgecenin tekrar başlamasını istiyorum

  Ekim 18th, 2009 | #

 9. suny

  evet cok cok guzeldi,melaklar gibiydi,gozlari goliyur omarim birlikte hap mutlu olurlar,birazda kilo almis gibi galdi bana,birda oturmusdur,6minci ayini geciriyur ve cok fazla ayak osta kalmamasi garakiyur,bugun saat 17 hayacanla bekliyurum:lol:

  Ekim 18th, 2009 | #

 10. Sevda Azeri

  tekrarini bende istiyorum hemde cok.Belki gece gunduz dizisi bitdikten sonra verirler

  Ekim 18th, 2009 | #

 11. Sevda Azeri

  dizifilm saytinda Berguzarla Halitin yeni dugun resimleri
  var.Cok guzel,romantik resimler:wink:

  Ekim 19th, 2009 | #

 12. Sevda Azeri

  7 Ağustos’ta Halit Ergenç ile nikah masasına oturan Bergüzar Korel, Mercan adını verdiği oğluna 5 aylık hamile. Bergüzar Korel şu sıralar sıkıntılı günler geçiriyor. Ses tellerinde küçük kanamalar meydana gelen Bergüzar Korel üzülünce sesi kısılıyor ve konuşamıyor. Sesinin kalınlaşmaya başladığını da söyleyen Bergüzar Korel doğumdan sonra ameliyat olacak

  Alah yardimci olsun

  Ekim 19th, 2009 | #

 13. lala

  Melisa Sözen, Bergüzar Korel ve Cansu Dere, ‘Casus Kızlar’ dizisinin animasyon versiyonunda seslendirme yaptı

  Türkiye dağıtımını TMC’nin üstlendiği “Casus Kızlar” televizyondaki beş sezonluk başarısının ardından beyazperdeye taşındı. Animasyon filmin Türkçe seslendirmesini Melisa Sözen, Bergüzar Korel ve Cansu Dere yaptı.

  CANSU DERE (ALEX): Ä°lk kez animasyon seslendirdim. Benim için çok güzel bir tecrübe oldu. Çokta keyifliydi. Zorlukları var tabii ki. Sonuçta bunu meslek olarak icra eden sanatçılar var. Ses tonunu çok iyi ayarlaman gerekiyor. Oyunculukta mimiklerinle dublajda sesinle oynuyorsun. Alex sportif ve dost canlısı bir karakter… Bu iki özelliÄŸi bile bana çok yakın… Ben de dostluklara çok önem veren bir yapıya sahibim.

  MELİSA SÖZEN (CLOVER): İlk kez seslendirme yaptığımdan dolayı çok heyecanlıydım ve seslendirdiğim karakter fazlasıyla enerjik ve konuşkan olduğu için tatlı bir iç geçirme yaşadım. Özellikle dublajın en keyifli yanı ise farklı renklerde, tonlarda kullanmanıza olanak tanınması ve tabii ki bir animasyon filmi oluşu ama sesi ağza oturtmak o zamanlamayı tutturmak gerçekten çok zordu.

  BERGÜZAR KOREL (SAM): Bu ilk deneyimimdi. Sürekli kullandığım ses tonumun dışında farklı bir ses tonunu kullanmak, değişik sesler çıkarmak ve bunun da bir çizgi kahramanı olması çok keyifliydi. Dövüş sahnelerinde çıkardığı garip sesleri seslendirmek benim için çok keyifliydi.

  Ekim 19th, 2009 | #

 14. lala

  Doğuştan şanslı

  Mercan ismini verecekleri oğullarını kucaklamak için gün sayan Halit Ergenç ve Bergüzar Korel, oğullarının odasını hazırlamak için 50 bin dolar harcadı!
  ——————————————————————————–
  Hazırlıklar hızlandı
  Bergüzar Korel’in hamile kalmasının ardından evliliÄŸi hızlandıran Korel ile Halit Ergenç, aÄŸustos ayında dünyaevine girmiÅŸti. Bebeklerinin cinsiyetinin erkek olduÄŸunu öğrenmelerinin ardından oÄŸullarına “Mercan” ismini vereceklerini açıklayan ünlü çifti tatlı bir telaÅŸ sardı. Korel ile Ergenç, Mercan için hazırlıkları hızlandırdı.

  FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

  A’dan Z’ye her ÅŸey tamam
  KuruçeÅŸme’deki lüks evlerinin bir odasını Mercan’a ayıran ünlü çift, masraftan kaçınmıyor. BeÄŸendikleri her ÅŸeyi satın alan ve evlerini Ä°talyan ile Fransız markalı ürünlerle dekore ettiren Bergüzar Korel ile Halit Ergenç, oÄŸulları için ÅŸimdiden yaklaşık 50 bin dolar harcadı. “DoÄŸuÅŸtan ÅŸanslı” Mercan’ın kıyafetinden bebek odasına kadar her ÅŸeyi hazır…

  Karnı iyice belirginleşti
  Bir animasyon filminde seslendirme yapan Bergüzar Korel’in basına yansıyan bu son fotoÄŸrafında karnının iyice ÅŸiÅŸtiÄŸi görülüyor.

  Ekim 20th, 2009 | #

 15. sehrazat onur

  dizifilm sitesindeki resimle cok süper nelerden buruyorlar bu resimleri kim veriyor ki resimleri

  Ekim 20th, 2009 | #

 16. sehrazat onur

  birde halit abinin dizifilmdeki sitesinde var ama oradaki resimler degiÅŸ ki

  Ekim 20th, 2009 | #

 17. Sevda Azeri

  Lala haber icin tesekkur!!!Evet dizifilmdeki resimlere bayildim.Berguzarla Halitin sarilmalari cok hosdu .Binbirgecedede dugun oncesi 1 seonda oyle sarilmistilar.Berguzarin yeni resimlerini gordum,o da cok hos,hamileliyi artik belli oluyor:wink:

  Ekim 20th, 2009 | #

 18. suny

  ban resimleri goramadim dizi film ara vemis galiba baska yerda varmi?

  Ekim 20th, 2009 | #

 19. Sevda Azeri

  suny baska hic bir yerde o resimleri gormedim.Dizifilm acilirsa mutlaka bak.Cok guzel ve ozel resimler)

  Ekim 20th, 2009 | #

 20. soNNur

  resimler çok güzel uzun zamandır bakmamıştım çok iyi geldi:roll:

  Ekim 20th, 2009 | #

 21. fadime

  Bende cok begendim.Kelebekteki resimlerde guzeldi

  Ekim 20th, 2009 | #

 22. suny

  evet cok guzeldi resimler,halit dizideki gibi bakiyurdu,berguzar sarildi resimde elinde ne var?

  Ekim 21st, 2009 | #

 23. Masood

  salam haletoon khobeh:wink::wink:

  Ekim 21st, 2009 | #

 24. suny

  kaske bayazin programina galsalar :cry:

  Ekim 21st, 2009 | #

 25. Sevda Azeri

  Beyaz sozunu tutmali.Cok guzel olurdu onun programina katilmalari

  Ekim 21st, 2009 | #

 26. Sevda Azeri

  Sunu elindeki galiba cep telefonu

  Ekim 21st, 2009 | #

 27. Sevda Azeri

  Anne olmak için gün sayan Bergüzar Korel ve eşi Halit Ergenç, Nişantaşı’nda görüntülendi. Otomobillerinin içinde poz veren ikili, Mercan adını verecekleri bebekleri için alışverişe çıktıklarını söyledi. ‘Dersimiz Atatürk’ filminde makyajla benzetildiği Atatürk’ü canlandıran oyuncu Halit Ergenç ise “Güzel bir film olacağını umuyorum” dedi

  Resimde Halitin sakkali yok.Alismadim onu oyle gormeye

  Ekim 22nd, 2009 | #

 28. suny

  tesekurle sevda azari,banda bu haberi ve resmini gordum,halit tamamiyla sakalini kasmis,ama banca biraz sakal ona cok yakisiyur

  Ekim 22nd, 2009 | #

 29. Sevda Azeri

  rica ederim.Bencede ona sakal yakisiyor cok yok bir az sakkal )Onur gibi)

  Ekim 22nd, 2009 | #

 30. sehrazat onur

  büğün bergüzarın prgamanı yok yarın olacakmiş tv prgamam baktım büğün yok bilmiyorum ama belki de olur ama büğünükü prgamanı reklamların vermediler yarın olacakmiş öyle yazıyor haber vermek isterdim sizlerler

  Ekim 24th, 2009 | #

 31. fadime

  sagol Sehrazat-Onur.Bende gormeyince endiselendim belki yayindan kalkib diye:roll:

  Ekim 24th, 2009 | #

 32. suny

  banda saat 16:30dan televiziyon karsisina gectimve yayindn kalkti diye zan etim cok ozuldum,demak sdece bir gun olmus neden ama?cok guzel bir progrem,haftanin her gunu verseler bouyk bir zevkla izlarim

  Ekim 24th, 2009 | #

 33. Sevda Azeri

  bende uzuldum gormeyince:cry:

  Ekim 24th, 2009 | #

 34. suny

  izledinizmi?berguzar cok guzel,neseli bir karakteri var,halit ergenc cok sansli bu kadar harika birila evli oldu icin,bu gun programin bir kisminda cok guldum,baban evde ne yapiyur sorusuna cocuklarin birindan ilginc bir yanit galdi ve berguzarin o anki yuz ifadasi cok tatliydi,conki cocuk opusuyur dedei,berguzar nasil yani sorduda dodaktan dededi.

  Ekim 25th, 2009 | #

 35. Sevda Azeri

  izledim.Berguzar cocuklrla cok tatli anlasiyor

  Ekim 25th, 2009 | #

 36. Kazaxstan

  Berguzar and Halit i love you

  Ekim 26th, 2009 | #

 37. Kazaxstan

  MBT forever!

  Ekim 26th, 2009 | #

 38. Sevda Azeri

  dun bizden kacmazda magazincileri protesto eden oyunculari konbusuyordular onlarin arasinda Berguzarla Halitde var.Berguzar icin agir konusdular,ay ne bilim yuva yikan kadin imaji yaratmis,magazincilerin kameralarina dusmek hep istiyor,cok kotu oldum,Berrguzar hep soyluytor ozel hayatimi konusmak istemiyorm,neden boyle haksizlik yapiyorlar

  Ekim 29th, 2009 | #

 39. Sevda Azeri

  film keyfi
  güncellenme zamanı 30.10.2009

  Haberi tek sayfada gösterHabere yorum yazArkadaşına gönderSitene ekleSayfayı yazdırRSSCepten okuBize Ulaşınhaberi paylaşFacebookGoogleYahooMixxDiggStumbleUponDel.icio.usredditTwitterMyspacefriend feed
  Blog yaz, haberi yorumla!Türkiye’nin
  ufkunu açıyoruz!
  Her vatandaÅŸ gazeteci,
  her konuda bir görüş…
  Buluşma noktasına girin,
  izlemeyin,
  HABERÄ°N ETÄ°KETLERÄ°
  Halit Ergenç Bergüzar Korel
  Sen de etiket ekle!

  gönder

  milliyet.com.tr hep yanınızda
  + Haberci ile bilgisayarında oku+ Sitene ekle ile haberleri sitende göster+ SMS ile cebine gelsin+ İnternet ile cepten okuHALİT Ergenç ile Bergüzar Korel çifti geçtiğimiz akşam Kanyon’daydı.

  7 aylık hamile olan Korel bebekleri Mercan’ın doğumuna az zaman kaldığı için heyecanlı olduklarını söyledi. Çift akşam yemeğinden sonra sinema keyfi yaptı.

  Ekim 30th, 2009 | #

 40. sehrazat onur

  büğünüde bergüzarın prgamanı yok yarın var prgamanı arkadaşlar sizlere haber vermek isterdim birde halit abinin oyungadı acı aşkın sinama film min yeni resimleri gelmiş hürriyet kelebek magazinde var

  Ekim 31st, 2009 | #

 41. Sevda Azeri

  evet bende gordum.Cok interesant konusu var filmin

  Ekim 31st, 2009 | #

 42. suny

  filmin vizyona girdi gun mu galasi yapilir?ager oyla olsa cumartesi magazind ve cumartesi surpirizi galayi gosterir

  Kasım 1st, 2009 | #

 43. lala

  Bergüzar Korel, eÅŸi Halit Ergenç’ten ilk olarak konservatuvar yıllarında hoÅŸlandığını söyledi.

  21 yaşındayken okulda Ergenç’le sadece bir süre flört dönemi yaÅŸadığını söyleyen Korel, “Ä°kimiz sonradan arkadaÅŸlığımızın daha deÄŸerli olduÄŸunu gördük. Yıllar sonra o duygular depreÅŸti” dedi

  Kasım 2nd, 2009 | #

 44. Seva

  Bu haberi Ucankusda okudugum andan hep dusunuyorum. Acaba Berguzar Tani hec sevdi mi? Ben Berguzari o kadar da iyi oyuncu saymiyordum. Ama yanilmisim. Aferin. Iyi oyuncuymus. Bu kadar zaman icerisinde her kesi, hatta “seviyorum” dediyi insani bile oyuna getirmis. Bi seyi merak ediyorum: Tanin koynuna girerken haliti mi dusunuyormus? Bizden kacmazda Berguzara “yuva yikan kadin” dediler deye kismisdiniz. En guzel isbati. Bakin Berguzar bele da dayanamayib, rahat etmesi icin itiraf etdi, siz de kabullenirseniz, rahat edersiniz.

  Kasım 3rd, 2009 | #

 45. ALO

  Ä°nsanlar hayata sürekli baÅŸkalarını mutlu etmek için gelmez,adamın 40 yaşına kadar diÅŸiyle, tırnakları kazıyarak geldiÄŸi konumunu, karizmasını,parasının keyfini sürmek için baÅŸkaları üzerinden bel altından vurmak hiç hoÅŸ deÄŸildir..adam mutsuz,baÅŸkasını seviyor,baÅŸkasına aşık…kadında kendi üzerinden mükemmel reklam yapmış adamın saçmalıklarına göz yumuyor ,iliÅŸki baÅŸlar baÅŸlamaz aaa ben çok hastayım,ama yeni öğrendim haydi benim peÅŸimden sürüklen bana destek ver,moral ver ama bu sırada yeni evlenen adamda mutlu deÄŸil yanlış yaptığının hemen farkına varıyor ama iÅŸ iÅŸten geçmiÅŸ..öbür tarafta evliliÄŸe giden baÅŸka bir iliÅŸki ,o iliÅŸkinin kahramanı kadına bir bakışı var ki,sürekli gözleri ile heryerde onu izliyor,çünkü o na aşık ama söyleyemiyor çünkü aralarında ne yaÅŸandı ise 2 kiÅŸide geri adım atmıyor,duygularını bastırıyorlar,kaderimiz diyerek razı olmaya çalışıyorlar halbuki kaderleri deÄŸilmiÅŸ,sadece çerez miÅŸ..GERÇEK ALINYAZISI ORTAYA ÇIKIYOR,FELAKETLER 2 KİŞİYÄ° ÖYLE BÄ°R SALLIYORKÄ° NE YAPIYORUZ BÄ°Z BU Ä°NSANLARLA MUTLU DEĞİLÄ°Z EVET ONLARI Ä°NSAN OLARAK SEVÄ°YORUZ AMA HAYAT BÖYLE DEVAM ETMEZ,BÖYLE AÄ°LENÄ°N ÇOCUÄžUDA MUTSUZ OLUR DERKEN BERGÃœZAR BÃœYÃœK BÄ°R ADIM ATIYOR..HER ÅžEYÄ° SÄ°LÄ°YOR BUNU Ä°LÄ°ÅžKÄ°NÄ°N EN BAÅžINDA YAPMASI GEREKÄ°YORDU AMA BÄ°RAZ GEÇ KALDI…SONRA HALÄ°T ERGENCÄ°N YOLU AÇIYOR,MUTLU OLMAK Ä°STÄ°YOR,AÅžIK OLDUÄžU KADINI Ä°STÄ°YOR BU DA EN DOÄžAL HAKKI AMA HATASININ BEDELÄ°NÄ°DE ÖDEMEK ZORUNDA ONUDA NERDEYSE 1 SENEDÄ°R ÖDETÄ°YORLAR..ONUN ÃœZERÄ°NE KAÇ KİŞİ BOÅžANDI ,BAÅžKA Ä°NSANLARLA BÄ°RLÄ°KTE OLDULAR ONLARI SAP GÄ°BÄ° ORTADA BIRAKTILAR.. AMA HİÇ KÄ°MSE BU KADAR MAÄžDURU OYNAMADI( O KİŞİDE HAKLIYDI ÇÜNKÃœ BÃœYÃœK BALIK KAÇMIÅžTI,AMA ZATEN BERGÃœZAR OLSUN OLMASIN O BALIK KAÇACAKTI Ä°NÅžALLAH BÄ°R GÃœN BUNU ANLAR YOLUNA DEVAM EDER)…2 KİŞİ BÄ°RBÄ°RÄ°NE TUTKU Ä°LE BAÄžLI OLAN HALÄ°T VE BERGÃœZAR BERABER YOLA ÇIKTILAR ,NE KADAR GÄ°DERLER ALLAH BÄ°LÄ°R ,YALNIZ İÇLERÄ°NDE HİÇBÄ°R ZAMAN ACABA BÄ°RLÄ°KTE OLSAYDIK NASIL OLUR DUYGUSU KALMAMASI İÇİN HERÅžEYÄ° YIKTILAR,SÄ°LDÄ°LER KÄ°MSEYE CEVAP VERMEDEN DEVAM EDÄ°YORLAR…ALLAH YARDIMCILARI OLSUN…

  Kasım 3rd, 2009 | #

 46. ALO

  Adam elinden geleni yapıyor günahının bedelini ödemek için arkasında bıraktığı insanı zor durumda bırakmamak için maddi manevi desteÄŸini veriyor kimsenin yapmadığı ÅŸekilde madem ben bu insanı bu çevreye soktum onlar bana ne yaparsa yapsın beni ne kadar küçük düşürmeye çalışırlarsa çalışsınlar,beni zavallı göstersinler ama ben genede hatamın karşılığını ödeyeceÄŸim düşüncesi var bu zamana kadar hiç konuÅŸmadı konuÅŸmaya niyeti yok,ÅŸu an malum kiÅŸinin bahsettiÄŸi tiyatro ve dans gösterisi yapılan yer mehmet günsur’un ablasının yeri…mehmet günsur halit ergenc’in en yakın arkadaÅŸlarından ,bilmeyen varsa mehmet’in düğününe kimlerin katıldığı bilgisini internetten öğrenebilirler,bütün bunları araÅŸtırdığın zaman öğrenebiliyorsun, kimse kendini dev aynasında görmesin,yerini bilsin,kendi ile bu kadar eÄŸitimli bir kiÅŸinin,önemli kiÅŸilerden oluÅŸan ailesinden bahsederken onları desteÄŸi ile kimseye muhtaç olmasın ve kimsenin kendisi ile dalga geçilmesine izin vermesin kendi yolunu çizsin birilerinin üzerine basarak bunları yapmaya kalkarsa çok acı çeker,bunları birisi ona söylesin onun iyiliÄŸini düşünen birileri…

  Kasım 3rd, 2009 | #

 47. fadime

  Seva Allahtan korkun! Iftira buyuk gunah.Insan hic kimseni yargilayamaz ,bir tek Allah her seyi bilir ve ona hepimiz hesab vereceyiz!

  Kasım 3rd, 2009 | #

 48. Sevda Azeri

  Yanilmiyorsam Seva siz bir daha biurda yazmayacaktiniz bu konuyla ilgili.Neyse Fadimecim bos ver
  sunu 6 kasimda gala gecesi olacak umarim goruntuler olur magazin prog-nda Berguzarinda ismi magazincileri protesto eden oyuncular sirasinda hallenmistiya

  Cocuktan al haberinde pazar gunu muhtesem gorunuyordu.Allah nazardan saklasin

  Kasım 3rd, 2009 | #

 49. alo

  biraz önce NTV VE CNNTÃœRK’TE arka arkaya filminin galasını verdiler… NTV’DE canlı verdiler çok güzeldi…

  Kasım 3rd, 2009 | #

 50. Sevda Azeri

  evet bende izledim.COOOK TATLIYDI BITANEM

  Kasım 3rd, 2009 | #

 51. suny

  tesekurler sevda azari,cocukdan al haberi programina erkek katilmasini ilk kez gordum ve dosundum,kaske bir kere halitda katilsa harika olur,gala gecesina 3 gun kaldi,berguzardan daha hayacanliyim.

  Kasım 3rd, 2009 | #

 52. suny

  birda berguzarin halita daha onca asik olmasini soylamasi sadece bu kadarmi?yoksa bir gazetaya ropurtajmi vermis?ager oyleysa hangi gazete?

  Kasım 3rd, 2009 | #

 53. Deniz

  NTV-de Gece -gündüzde izledim.Maşallah hamilelikde yakışmış ona.Filme mutlaka gidicem

  Kasım 3rd, 2009 | #

 54. Sevda Azeri

  Gecce.comda yayinlanmisti bu haber,reportaj diyildi

  Kasım 3rd, 2009 | #

 55. Sevda Azeri

  aksam gazetesinde Halitin eski esinin resmini gordum,cok igrenc poz vermis

  Kasım 3rd, 2009 | #

 56. ALO

  Bugünkü milliyet’in eki cadde cafede röportajı var orada söylemiÅŸ ancak internetten okunamıyor,milliyet almanız gerekiyor…

  Kasım 4th, 2009 | #

 57. Sevda Azeri

  Alo benim malesef almak imkanim yok,ben Bakude yasiyorum burda turk gazeteler satilmiyor,lutfen kisaca yazarmisiniz

  Kasım 4th, 2009 | #

 58. ALO

  Åžu anda bendede yok.milliyet gazetesinin ana sayfa kapağında gördüm…

  Kasım 4th, 2009 | #

 59. melisa

  Kızlar Aşk geliyorum demezin galası yapıldımı? Bugünkü gazetelerde rastlamadım bu habere o yüzden soruyorum hemde yanılmıyorsan gala 6 kasımda olacaktı

  Kasım 4th, 2009 | #

 60. alo

  Beyaz Show’un bu Haftaki Konuklari: Hande Yener, Bergüzar Korel ve Tolgahan Sayışman’mis

  Kasım 4th, 2009 | #

 61. masuod

  saati cok gec kaski hanimin ciflignan sonra yayinasadila:sad::sad:

  Kasım 4th, 2009 | #

 62. suny

  beyazasin bir seylar soyliyacak omarim sonuna kadar izlama sansim olur ama bizim burda saat sabahin 2si ve 4 kadar soracak

  Kasım 4th, 2009 | #

 63. masuod

  acaba bu beyazi seven varmi?

  Kasım 4th, 2009 | #

 64. Sevda Azeri

  Harika haber! Tesekkurler Alo.Gerci Bakude cok gec yayinlanacak amma olsun Berguzar icin deyer ,peki niye Haliti davet etmedi?:sad:

  Kasım 4th, 2009 | #

 65. fadime

  a ne guzel

  Kasım 4th, 2009 | #

 66. ALO

  Bugün çoÄŸu gazetelerde filmin ve gala’nın tanıtımı var,ancak hürriyet gazetesi özellikle bazı ÅŸeyleri baltalıyor,oranın magazin müdürünün bizim ikili ile bir alıp veremediÄŸi var ama ben çözemedim…bergüzar’la ilgili haberlerin ve resimlerin çıkacağını bile bile sinir bozmak için özellikle malum kiÅŸinin röportajınıda koymuÅŸ ki, filmi etkilensin,bergüzar hakkında kötü düşünülsün diye…BURDA Ä°Åž HALÄ°T ERGENCE DÜŞÜYOR AMA YAPMIYOR,MAHKEMEDEN BÄ°R KARAR ÇIKARACAK RÖPORTAJLARDA ESKÄ° EÅž (ESKÄ° EÅž BÄ°LE DEĞİL TOPU TOPU 1 YIL BÄ°LE YAÅžANMAMIÅž BÄ°R EVLÄ°LÄ°KTE ADAM NERDEN EŞİN OLUYOR,ADAM EVDE BÄ°LE DEĞİLDÄ° ZAMANININ ÇOÄžU DÄ°ZÄ° ÇEKÄ°MLERÄ°NDE GEÇİYORDU..) Ä°SÄ°M’Ä°N GEÇMESÄ°NÄ° ENGELLESÄ°N,ÇÜNKÃœ Ä°NSANLARIN ARTIK SÄ°NÄ°RÄ° BOZULMAYA BAÅžLADI..NE HAKLA ETRAFIMDAKÄ°LER KÖTÃœ KONUÅžMADIM DÄ°YE ÅžAÅžIRIYORLAR DÄ°YOR..Ä°NSAN BÖYLE BÄ°R HAKKI KENDÄ°NDE NASIL BULUR ANLAMIYORUM..neye dayanarak adamla ÅŸimdiki hayatı ile ilgili kötü konuÅŸmak ne kadar basit bir cümle,anlamsız,adam seni aldatsa bile bizene,senin problemin, seni istemiyorsa,mutsuzsa bunun arkasından konuÅŸmak ne demek,adam senin tapulu malın mı…1 SENE İÇİNDE NE HAYALÄ° OLUR Ä°NSANIN ,ÇOK ÃœNLÃœ ,ARANAN BÄ°R OYUNCUYDUDA EVLENÄ°NCE İŞİNÄ° GERÄ° PLANA ATTI ,KOCASINA SAÇINI SÃœPÃœRGE ETTÄ° HAVALARINA ARTIK HALÄ°T ERGENÇ Ä°ZÄ°N VERMESÄ°N..ÇÜNKÃœ KENDÄ° VE BERGÃœZAR’IN SANAT HAYATINI TEHLÄ°KEYE ATMAYA BAÅžLADI BUNU ARTIK ENGELEMESÄ° GEREKÄ°YOR,HERKES HADDÄ°NÄ° BÄ°LSÄ°N TÃœRK HALKINI KERÄ°Z DURUMUNA DÜŞÜRMESÄ°N…BU SABAH GALA RESÄ°MLERÄ°NE BAKIYORUM BU RÖPORTAJI GÖRÃœNCE NEVRÄ°M DÖNDÃœ KABUS GÄ°BÄ°,YETER ARTIK ,YÃœZLERCE EĞİTÄ°MLÄ° TÄ°YATROCU Ä°ÅžSÄ°Z NE EĞİTÄ°MÄ°N VARDI,HANGÄ° DÄ°ZÄ°DE OYNAYACAKTIN,ESKÄ° EŞİME VAKÄ°T AYIRMAK,ONUN ŞÖHRETÄ°NDEN YARARLANMAMAK İÇİN TEKLÄ°FLERÄ° KABUL ETMEDÄ°M HAVASI ..SANEM ÇELÄ°K,NAZ ELMAS,MELTEM CUMBUL,MELÄ°SA SÖZEN DÄ°ZÄ°LERÄ° BÄ°LE TUTMUYORKEN KENDÄ° BU KADAR GÃœVEN NERDEN GELÄ°YOR AKIL SIR ERDÄ°REMEDÄ°M…

  Kasım 5th, 2009 | #

 67. ALO

  HALÄ°T ERGENÇ BÖYLE SUSMAKLA ARTIK KENDÄ°NE ÇOK BÃœYÃœK ZARAR VERMEYE BAÅžLADI BU NE YA,ÇIKSIN HATA YAPTIM YANILMIÅžIM BOÅžANDIM,1 YIL İÇİNDE ADAM BOÅžANMAYI KAFASINA KOYMUÅžSA O EVLÄ°LÄ°K HİÇ OLMAMIÅž DEMEKTÄ°R,NERDEN ESKÄ° EÅž OLUYOR,Ä°NSANLAR 1 YILI DOYA DOYA YAÅžARDA TAMAM DERSÄ°N…ADAM ZATEN EVLENDÄ° 2-3 AY SONRA DÄ°ZÄ° ÇEKÄ°MLERÄ° BAÅžLADI YOÄžUN ÅžEKÄ°LDE ONA DVEAM ETTÄ°,SONRA AÄ°LESÄ°NDEKÄ° SIKINTILAR DERKEN ÖLÃœMLER AL SANA 1 YIL.. HİÇBÄ°R ÅžEY YAÅžANMADI GÖRÃœLÃœYOR ..AMA BU DURUM DOÄžRU DEĞİLSEDE ÇIKSIN EVET SEVDÄ°M AMA OLMADI DESÄ°N…2 TÃœRLÃœDE BUNDAN DAHA FAZLA ZARAR GÖREMEZ…İŞİNE BÃœYÃœK DARBE Ä°NDÄ°RMEYE ÇALIÅžILIYOR,BUNU BAZI GAZETELERDE DESTEKLÄ°YOR ÖZELLÄ°KLE HÃœRRÄ°YET…ÇIKSIN ADAM GÄ°BÄ° BÄ°R RÖPORTAJ VERSÄ°N…ÖZEL HAYAT İÇİN DEĞİL…GELECEĞİ ,İŞİNE OLAN SAYGISINDAN VERSÄ°N…OYUNCU OLMAK BU KADAR KOLAYMI BÄ°RÄ°LERÄ° AÄžZININ PAYINI VERSÄ°N,BU DA HALÄ°T ERGENÇ’E DÜŞÜYOR…

  Kasım 5th, 2009 | #

 68. Sevda Azeri

  Berguzar cok guzel gorunuyor,bayildim

  Alo bende o kadinin reportajini okudum .Gullunu oynayacakmis, gullunu canlandirmak icin ne guzelliyi ne de yetenegi var

  Kasım 5th, 2009 | #

 69. Deniz

  mühteşemdi:wink:

  Kasım 5th, 2009 | #

 70. ALO

  ÅžAKA GÄ°BÄ° NE GÃœLLÃœSÃœ,MÄ°LLETÄ° KENDÄ°NE GÃœLDÃœRÃœYOR,YILLAR ÖNCE HALÄ°T ERGENÇ MUZAFFER İÇİN DÜŞÜNÃœLÃœYORDU YA,O ZAMAN BELKÄ° ADAM ONADA BÄ°R ROL VERÄ°N DEDÄ°YSE OLAY O DUR,ÖZGÃœ NAMAL BÄ°LE GÃœLLÃœ KARAKTERÄ°NÄ°N ALTINDAN KALKAMIYOR TAM DALGA KONUSU…BÄ°RÄ°SÄ° AÄžZININ PAYINI VERECEK AMA KÄ°M BEKLÄ°YORUM..MENAJERÄ° KIZI OYUNCAK ETTÄ°,Ä°NÅžALLAH MEHMET GÃœNSURUN ABLASI ONUN İÇİN BÄ°R KARAR ALMAZ..KENDÄ° BÄ°NDİĞİ DALI KESMEYE ÇALIÅžIYOR…

  Kasım 5th, 2009 | #

 71. fadime

  Cok cirkin kadin Gizem.Berguzar cocuk programi sunuyor buda cocuklar icin programdan bahs ediyor

  Kasım 5th, 2009 | #

 72. eukan

  hürriyet magazinden biri gizem hanımın menajerine çok iyi servis veriyor. menajer-her kimse-gizem hanımdan ‘bu kızdan biÅŸey olmayacak’ deyip ümidi kesinceye kadar bu böyle devam edecek anlaşılan.
  haberlerin, röportajların veriliş tarihlerine dikkat.. röportajlarda güya gizem hanımın söylediklerine dikkat..hepsi acayip düşünülmüş, planlanmış, samimiyetsiz, güya soru-cevap ama söylemek istediklerine göre geliyor nedense sorular..
  ayÅŸe arman röportajından sonra bu kıza sempati duyanlar bu son röportajı bi zahmet okusunlar. orada satır aralarını okumak gerekiyordu asıl niyeti anlamak için -gizem soysaldıyı halit ergenç üzerinden meÅŸhur edip hep beraber para kazanalım-. bugünkü röportajda iyice sırıtmış ‘kifayetsiz muhteris’ halleri, mazlum, fedakar, iyi kalpli eski eÅŸ rolleri..
  ama iÅŸte inananlar çıkacak yine. ALO, sinirlenmekte haklısınız da, gün gelecek mızrak çuvala sığmayacaaak, zorla güzellik olmayacaaak, gizem hanım’dan iÅŸ çıkmayacaaak. keÅŸke çıksa, gerçekten roller bulsa, meÅŸhur olsa, para kazansa da-menajeri de tabii- halit ergenç’in yakasından düşse. herkes de rahata erse..

  Kasım 5th, 2009 | #

 73. Sevda Azeri

  Bence Halitle Berguzar her zaman yaptiklari gibi bos vermeli.Gizem nasil geldi oylde ortadan kayb olacak ya da hic olmasin,meshur olsun amma Halitin hesabina yok,onun ismini kullanmasin.Kendini terk edilmis es imaji yaratmis.Cok sevimsiz bir kadin

  Kasım 6th, 2009 | #

 74. ALO

  Bergüzar ve halit’in sitesinden alınmıştır,Ä°nci Hanıma çok teÅŸekkürler,
  Röportaj böyle verilir,kimseye hakaret etmeden,haddini bilerek,tebrikler BERGÃœZAR…
  **************************************
  BENÄ° RAHAT BIRAKSINLAR
  ÇOCUĞUMU BÜYÜTEYİM

  RÖPORTAJ: İlknur Taş
  FOTOÄžRAFLAR: Altan Aykan

  Herkes onun evliliÄŸini konuÅŸtu.
  Halit Ergenç’le Gizem Soysaldı ayrıldı,
  faturası ona kesildi.
  Bergüzar Korel ise susmayı tercih etti.
  Åžimdi onunda konuÅŸma vakti geldi.

  BaÅŸ rolünü oynadığı ‘Binbir Gece’ dizisinde çocuÄŸunun saÄŸlığına kavuÅŸması için 150 bin dolar karşılığında patronuyla birlikte oldu. Bu onun üstüne yapıştı.Öyle ki, bütün şöhretlere Bergüzar Korel gerçekten bunu yapmış gibi,”Siz olsaydınız ne yapardınız?” diye soruldu.GüzelliÄŸi ile her daim dikkat çekti. Tan SaÄŸtürk’le evliliÄŸe doÄŸru yol alırken, rol arkadaşı Halit Ergenç ile evlendi. ”Halit evliyken birlikte miydiler?” sorusu gündemi epey meÅŸgul etti.O hep sustu. Bu günlerde yedi aylık hamile olan Korel içini Cadde’ye döktü.

  . Anne olmaya hazırlanıyorsunuz.Bir çok anne adayı ‘Bu dünyaya çocuk getirmek akıl karı deÄŸil diyor’ Mercan bebek’le ilgili endiÅŸe yaşıyor musunuz?
  Bergüzar Korel: Bir oÄŸlumuz olacak. Herkesin çocuÄŸu oluyor, bizim çocuÄŸumuz özel deÄŸil. Korkmaya gelince, evet korkuyorum ama çocuÄŸum herÅŸeyden izole bir hayat sürsün gibi bir düşüncem yok. DoÄŸu’da da kadınlar çocuk doÄŸuruyor. Çocuklarını kerpiç evlerde büyütüyorlar.

  ŞİMDİLİK BAKICI DÜŞÜNMÜYORUZ
  . Kendiniz mi bakacaksınız Mercan bebeğe?
  Bergüzar Korel: Yedi aylık hamileyim. Karnımdaki bebekle ilgili çok ilginç bir duygu içindeyim.HerÅŸey komik, eÄŸleniyoruz Halit’le.Ona müzik dinletiyoruz, ÅŸimdilik bu anın tadını çıkartıyoruz.Bir yandan onu hiç tanımıyorum. Bir yandan sanki hep berabarmiÅŸiz gibi geliyor.Ondan ayrılmam söz konusu deÄŸil.Åžimdilik bakıcı düşünmüyoruz. Bilinmez bir yolculuÄŸa çıkıyoruz hep birlikte. (Gülüyor)

  . İlk aylarda sıkıntı yaşadınız mı?
  Bergüzar Korel: İlk aylarda kimseye söyleyemiyorduk, biraz riskliydi. İstirahat zorunluluğum vardı, düğün zamanıydı. Ama şimdi her sabah onun tekmeleriyle güne başlamak harika bir şey. Resmen saat sekiz gibi uyandırıyor beni her sabah. Geçmişte dinlediğim tüm şarkıları ben, babası ve o dinliyoruz.Zaman zaman her hareketini hissettiğimde gözümden birkaç damla yaş akıyor, iyice duygusallaştım sanırım.(Gülüyor)

  . Doğumu nerede yapacaksınız?
  Bergüzar Korel: Türkiye’de yapacağım.

  EVLÄ°LÄ°K TEKLÄ°FÄ° MAYISTA GELDÄ°
  . Bebek için 50 bin dolara çocuk odası hazırlattığınız doğru mu?
  Bergüzar Korel: Bizim büyüklerimiz ”Yedi aydan önce bir ÅŸey yapılmaz” dediler. Biz de onları dinledik. Daha yeni hazırlıklara baÅŸlıyorken gazetelerde çocuÄŸumuzun odasına 50 bin dolar harcadığımız yazılıp çizildi. ÇocuÄŸumuzun odasına 50 bin dolar harcayacak paramız yok. Bu saçma sapan haberler insanları bize düşman ediyor.
  . Halit Bey üstünüze çok titriyor mu?
  Bergüzar Korel: İlişkimizin ilk gününden beri birbirimize çok ihtiyacımız olduğunu hissediyoruz. Her şeyi birlikte yaşayıp, zorluklara birlikte göğüs gerdikten sonra tek vücut gibi olduk. Halit benim en yakın arkadaşım, dostum. Bir şey istememe fırsat vermiyor zaten. Çok zor bir hamile değilim. Sadece ağrılarım olduğu zaman çok söyleniyorum. Uzun boylu olduğum için siyatiğim var. Bacaklarım ve sırtım çok ağrıyor. Halit hep yanımda onun olmadığı anımı hatırlamıyorum.
  . Nikah masasına otururken hamileydiniz. Bebek bekliyor olmasaydınız yine de evlenir miydiniz?
  Bergüzar Korel: Biz zaten evlilik için tarih almıştık. Çok sürpriz bir ÅŸekilde hamile olduÄŸumu öğrendik ve çok ÅŸaşırdık. Halit bana mayıs ayında yurt dışında evlenme teklif etti.Türkiye’ye gelir gelmez evlilik iÅŸlemlerine baÅŸladık. Ondan sonra öğrendik hamile olduÄŸumu. OÄŸlum dünyaya gelmek istedi ve ben onu engellemedim.

  HALÄ°T’Ä° 21 YAÅžINDA TANIDIM
  . Evlilik öncesi uzun süreli bir aÅŸk yaÅŸadınız. Halit Bey de evlendi ve boÅŸandı. Birlikte olduktan kısa bir süre sonra nikah masasına oturdunuz. Sizin için de ‘AÅŸk geliyorum demedi’ diyebilir miyiz?

  Bergüzar Korel: Aslında bu zaman kadar çıkan bütün haberlerde, suçlamalarda, karalamalarda ben ve Halit hep susmayı tercih ettik. Susmanın bu karalama haberlerine en güzel cevap olduÄŸunu düşündük çünkü. Sürekli ‘yalan söylemek’ ve ‘halkı kandırmak’ ile suçlandık. Oysa bizim tek istediÄŸimiz, yaÅŸayacağımız tüm sürecin bize özel kalmasıydı ancak o zaman biz tüm doÄŸruları ve yanlışları ile bir ÅŸeyler yaÅŸayabilirdik. Ä°ÅŸin aslı ben Halit’i 21 yaşında tanıdım. O dönem konservatuvar öğrencisiydim. Çok güzel bir arkadaÅŸlığın ilk adımlarını attık. Bunu kadın erkek iliÅŸkisine dönüştürmeyi denedik ama beceremedik. Baktık ki yaÅŸadığımız iletiÅŸim ve arkadaÅŸlık her ÅŸeyden daha deÄŸerli, öyle kalsın istedik. Bu arada birbirimizden hiç kopmadık. Bir araya geldiÄŸimizde, kaldığımız yerden sohbetimize devam ediyor, en önemlisi konuÅŸacak çok ÅŸey bulabiliyorduk.
  . ”Binbir Gece”ye baÅŸlarken sevgili deÄŸildiniz ama deÄŸil mi?
  Bergüzar Korel: Hayır deÄŸildik. Biz Halit’le biraraya geldiÄŸimizde yeni bir ÅŸeye baÅŸlıyorduk ve iÅŸimiz her ÅŸeyden daha önemliydi. Birbirimizi arkadaÅŸ olarak çok iyi tanıyoruz. Her ÅŸeyin böyle kalması en iyisi diye düşündük ve öyle devam ettik. Ben iÅŸe baÅŸladığımda 24 yaşındaydım. Aradan zaman geçti. Ä°kimizin de hayatında baÅŸkaları vardı. Bu iliÅŸkileri yaÅŸadığımız döneme kadar, inatla bizim birlikte olduÄŸumuzu yazdıklarında ”Böyle bir ÅŸey yok” dedik. Çünkü yoktu. Halit her zaman hayatımda olmasını istediÄŸim çok iyi bir ‘insan’ ve ‘dost’tu. Bu süre içinde Halit’le ayrı ayrı hayatlarımız oldu.
  . Ä°liÅŸkiniz ne zaman baÅŸladı Halit Bey’le?
  Bergüzar Korel: Onun evliliği bitti, benim yaşadığım beraberlik zaten sona ermişti. Birbirimizi o yaz boyunca set başlayana kadar hiç görmedik. Sonra biraraya gelmeye ve sıkıntılarımızı konuşmaya başladık. Baktık ki biz birbirimizi çok iyi tanıyoruz. Bu kez korkmayalım, deneyelim istedik. Eşime ve ailelerimize karşı içim çok rahat. Söylenen tek bir söz çok yanlış ve bambaşka anlaşılabiliyor. Tüm bu hassasiyetime karşı bir ihanetin baş kahramanı olarak anılmak ise canımı en çok yakan suçlama oldu. Benim dışımda yaşanan her şeyin faturasının bana çıkarılması, özellikle hamilelik dönemimde beni çok zorladı ama tüm bunların karşısında dimdik durmaktan başka yapacağım bir şey olamazdı. Şimdi çok mutlu bir evliliğim var, bu sıkıntılardan sonra bu mutluluğu hak ettiğimi düşünüyorum. O yüzden lütfen herkes kendi hayatını yaşasın, kendi mutlulukları, geçmişleri ve gelecekleri ile mutlu olmaya baksın.

  BÄ°Z NORMAL
  Ä°NSANLARIZ
  DELİ DEĞİLİZ

  . Bir çok kişiyle aşk yaşadığınız yazıldı çizildi bunların hiçbiri doğru değil miydi?
  Bergüzar Korel: Ben o dönem boyunca herkesle yazıldım. Dizi yemeÄŸine gittik beni Kudret Sabancı ile baÅŸbaÅŸa yemek yiyor gibi gösterip beraber olduÄŸumu söylediler. Halit’in zor bir zamanımda ben daha tanımıyorken verdiÄŸi 6 bin TL borcun dekontları bir banka çalışanı tarafından tüm internet sitelerine ve gazetelere gönderildi. O yetmedi ‘Binbir Gece’nin senaryosu gerçek oldu, 150 bin deÄŸil 60 bin dolarlık kadın’ baÅŸlığı altında yayınlandı bu haber. Tüm bunların ve bu bilmediÄŸim hayatın karşısında yapabileceÄŸim tek ÅŸey susmaktı.
  . Bu işi yaptığınız için hiç keşke dediğiniz, pişmanlık yaşadığınız zamanlar oluyor mu?
  Bergüzar Korel: Eski hayatımı çok özlüyorum. Bir kez daha ÅŸans verselerdi bu kadar popüler olmazdım. Popüler olmak, ünlü olmak herkese çok güzel geliyor.Millet ”Ben oyuncuyum” falan diyor ya, bir ÅŸey yok bu iÅŸte. O kadar delirmesinler bu iÅŸi yapmak için. Beni bir süre rahat bıraksınlar, çocuÄŸumu büyüteyim, evimde mutlu ve huzurlu yaÅŸayayım.

  04 Kasım 2009 – Milliyet/ Cadde

  Kasım 6th, 2009 | #

 75. ALO

  BERGÜZAR:Baktık ki biz birbirimizi çok iyi tanıyoruz. Bu kez korkmayalım, deneyelim istedik.
  *************************************************
  Bergüzar olayı o kadar güzel özetlemiÅŸki sırf birbirlerini kaybetmemek için iliÅŸkiye bile girmemiÅŸler ,kadın-erkek iliÅŸkisini baÅŸaramazlarsa dost ve arkadaÅŸ kalmaları imkansız olacaktı çünkü birbirlerine bu kadar tutku ile baÄŸlı oldularından , mantıklarını devreye sokmuÅŸlar özellikle halit ergenç bunun bedelini çok ağır ödedi,ödeyecekte,ödetiyorlarda…hayat onlara ne gösterir belli olmazda herzaman yazdığımız gibi iyikide denedik diyecekler,denememenin acısını çok büyük yaÅŸadılar,sırf birbirlerine kıyamadıkları için,ya karşı tarafı mutlu edemezsem beni bırakırsa arkadaÅŸ olarakta kalamayız düşüncesi ile en iyisi SENÄ° UZAKTAN SEVMEK AÅžKLARIN EN GÃœZELÄ° DEMÄ°ÅžLER,ta ki ölüm acısı onları kendilerine getirene kadar 3 günlük dünyada herÅŸeyle mücadele etmek,zorluklara gögüs germek tek kiÅŸinin yapabileceÄŸi bir ÅŸey deÄŸil ancak birbirine saygı,sevgi,birbirine kıyamayan insanların bunu baÅŸarabileceÄŸini anladılar geçte olsa,burda iliÅŸkiden korkan tarafın Halit ergenç olması daha mantıklı çünkü adam bergüzarı tanıdığında maddi anlamda yeni para kazanıyordu,ve ne olacağı belli bile deÄŸildi bergüzarın babası bayağı otoriter bir adam olduÄŸundan evlilikte ısrar edecekti,bergüzar 21-22 yaşında niÅŸanlamış olması gerekiyor,o sırada halit ergencin bunları saÄŸlaması zor gibi gözüküyordu…AMA KADERÄ°N ÖNÃœNE GEÇİLMÄ°YOR…

  Kasım 6th, 2009 | #

 76. Sevda Azeri

  Alo reportaji burda yerlestiyiniz icin coook tesekkurler.Bu reportajdan buyuk zevk aldim

  Kasım 6th, 2009 | #

 77. Deniz

  Halitle Bergüzarın sitesinin ismi ne?Lütfen söylermisiniz

  Kasım 6th, 2009 | #

 78. ella

  bu gizem hanıma güllü rolünün gittiÄŸine inanmıyorum çünkü kendisi o diziden teklif geldi dedi güllü rolü için deÄŸil allah aÅŸkına ne gibi bir artısı varki ona koskoca güllü rolünü verecekler belki hizmetçi var orda onu oynaması için gider bu kadını artık görmek istemiyorum sevimsiz…..

  Kasım 6th, 2009 | #

 79. ALO

  http://www.berguzarhalit.com

  Kasım 6th, 2009 | #

 80. bergüzar ve halit

  arkadaşlar 1,5 aydır internetim yoktu siteye giremiyordum bugün bağlandı tabi bende hemen siteye girdim çok özlemişim onlar hakkındaki haberleri yorumları okumayı bu arada bergüzar ve halit hayranı olarak hepimizin ortak bi dileği vardı onların birlikte beyazın programına çıkmalarını istiyorduk bu akşam halit değil ama bergüzar rol arkadaşıyla beraber beyazın programında sabaha kadar da sürse izlicem siz de kaçırmayın bence

  Kasım 6th, 2009 | #

 81. sehrazat onur

  ben bergüzarhalit sitesine üye oldum sende tekar hoşgeldin bergüzar ve halit arkadaşım bende siteyi bıraktının düşünüşdüm

  Kasım 6th, 2009 | #

 82. bergüzar ve halit

  yok ya bırakır mıyım artık evde internet olmadığı için deilriyordum sırf siteye giremiyorum diye şimdi de onlarla ilgili haberleri okuyorum e bi buçuk ay kimbilir kaç tane o siteye de birazdan giricem bakalım orda neler varmış?

  Kasım 6th, 2009 | #

 83. Deniz

  Alo teÅŸekkur ediyorum

  Beyaz showu sabırsızlıkla bekliyorum.Belki Halitde telefonla katılacak canlı yayına

  Kasım 6th, 2009 | #

 84. Sevda Azeri

  Halit katilmaz o Berguzari disarda bekler)

  ella haklisiniz gizemi bende hizmetciye yakistiriyorum

  berguzar ve halit sitede sizi yeniden gormek cok hos.Bende uye olacam

  Kasım 6th, 2009 | #

 85. Sevda Azeri

  Gizem hizmetci rolune yakisir demek istedim

  Beyaz sou cok gec baslayacak simdiden uyuyucam saat 00 30 bizim saatle 2 30 da uyanayim diye)

  Kasım 6th, 2009 | #

 86. bergüzar ve halit

  ya ben bergüzar halitin sitesine üye oldum ama yinede giremiyorum

  Kasım 6th, 2009 | #

 87. bergüzar ve halit

  tmm yha e-mail gelio banada geldi kabul edince girebiliosun bende girdim sevda azeri sende üye olacakmışsın galba tavsiye ederim güsel şeyler var

  Kasım 6th, 2009 | #

 88. Sevda Azeri

  evet olacam:wink:

  Kasım 6th, 2009 | #

 89. suny

  sabirsizlikla beyaz show bekliyurom,ban galadan cok az resim gordum,halit katilmamismi?

  Kasım 6th, 2009 | #

 90. bergüzar ve halit

  arkadaşlar dün akşam beyaz showu izledim bergüzar harikaydı hele beyazın geçen seneki programda neden yok dediini sorduğunda çok güzel bi cevap verdi halit de dışarda bekliomuş onu söyledi beyaz.programı sonuna kadar izledim belki haliti çağırır diye ama çağırmadı ama çok güzeldi ya üstelik bergüzar 7 aylık hamileyken bile çok hareketli valla korktum herneyse sıra halitte onu da böyle güzel bi programda görmek istiyorum umarım yakında beyaz onu da çağırır

  Kasım 7th, 2009 | #

 91. Sevda Azeri

  suny Halitde galaya katilmisti.Berguzarla poz vermisti

  Berguzar ve Halit bende izledim.Berguzar cok guzeldi,Allah nazardan korusun.O soruyu kacirdim malesef,ne cevab verdi Berguzar?

  Kasım 7th, 2009 | #

 92. fadime

  Cok tatliydi dun Berguzar

  SUNY kelebekin kecen saylarinda galadan bol bol resimler vardi.Halitlede iki resmi vardi.Dizifilmde Halitin sayfasinda gore bilirsin

  Kasım 7th, 2009 | #

 93. sehrazat onur

  halit abi atatürkün canladıdır film buhafta son cekimleri olacakmiş burda ankarada olacakmiş anıtkabir de cekirlekemiş ben gidecek anıtkabirde belki görme fırsatıdım olur halit abiyi hemde ziyate etmiş oluryum anıtkabiriy 10 kasım olduyu için son çekimler burayada olacakmiş halit abiler aynı sehirlerde olmak ne güzel ankarada oturuyorum onun için söylerdim bu lafi

  Kasım 7th, 2009 | #

 94. Deniz

  Beyaz showdan görüntüler veriyorlarmı magazin programlarında? Pazar surprizinde ola bilirmi acaba?Bergüzar çok güzeldi dün gece

  Kasım 7th, 2009 | #

 95. lala

  BebeÄŸin ismi deÄŸiÅŸti
  7 aylık hamile olan Bergüzar Korel, doğacak bebeklerinin ismiyle ilgili bakın neler söyledi?

  07.11.2009 11:36
  Beyaz Show programına ‘AÅŸk Geliyorum Demez’ filmindeki partneri Tolgahan Sayışman ile birlikte konuk olan Bergüzar Korel, doÄŸumuna kısa bir süre kala isim konusundaki kararsızlıklarını anlattı.

  HamileliÄŸinin güzel geçtiÄŸini söyleyen Bergüzar Korel, hala hamile olduÄŸunun farkında olmadan koÅŸuÅŸturduÄŸunu ifade etti. Televizyon gazetesinde yer alan habere göre, Korel, bebeÄŸin ismi konusunda ise “Bir isim düşünüyorduk ama ÅŸimdi baÅŸka bir ÅŸey düşünüyoruz. Bu dönem herhalde böyle geçiyor. HerÅŸey çok kararsızlıkla geçiyor”

  EÅŸi Halit Ergenç ve kendi isminin kısaltmalarından oluÅŸacak bir isim düşünüp düşünmedikleri sorusuna ise Bergüzar Korel, “Yok. Bizim düşündüğümüz isimden sonra ÅŸimdi tamamiyle klasik bir isim düşünüyoruz. Ali, Ahmet, Mehmet o kadar normal bir isim” diye konuÅŸtu.

  Tolgahan Sayışman’ın çiftin adlarından türetilen “Hazar” ismiyle ilgili önerisi için de Bergüzar Korel, annesinin de aynı tavsiyede bulunduÄŸunu anlatarak henüz bebeÄŸin ismi konusunda kesin bir karara varmadıklarını söyledi.

  Bu arada Bergüzar Korel’in karnı belirginleÅŸse de çok fazla kilo almadığı da gözlendi.

  Kasım 7th, 2009 | #

 96. soNNur

  program süperdi hele Bergüzar ın yerinde duramaması çok şekerdi ,hareketli . eğlenceli programdı Halit içerde bekliormuş bütün gece belki stüdyoya gelip sürpriz yapar diye ümitlendim ama olmadı neyse onun filmi vizyona giridiğind inşallah beyaz da onuda izleriz

  Kasım 7th, 2009 | #

 97. sehrazat onur

  evet program cokkk süperdi bergüzar da hayırkadı bende bekledim halit abinin bir sürpriz gelir diye sabah erken uyuman gerekiyordu ama yinede bitene kadar izlerdim sabacek 4 saat uyudum o kadar

  Kasım 7th, 2009 | #

 98. Sevda Azeri

  Ben Halitin disarda beklemesini tahmin etmistim:wink: Bebegin ismini acaba ne koyacaklar

  Kasım 7th, 2009 | #

 99. sehrazat onur

  bende bekledim halit abinin bir sürpriz yapı gelir diye ama gelmedi hemde görmüş olurduk bende halit bergüzarın sitesine üye oldum düğünü resimleride var görmediklerimiz resimlerde var

  Kasım 7th, 2009 | #

 100. suny

  bande izladim,tam anlamiyla harikaydi,o kadar icdan ve samimi konusiyurki insan bayiliyur,hande yener gecen sanaki programda ikinizinda gozlarindan ask okunuyurde dedeinda berguzarin yuz ifadasi cok guzaldi,birda hani gororla soyladi ya evliyim,esim var cocunu tasiyurum,hic bir seydan korkum yok dedi harika bir programdi:lol::grin::smile:

  Kasım 7th, 2009 | #

 101. Müge

  Bergüzara yakışmış hamilelik.Allah nazardan saklasın.Halit Ergençe hiç yakışmıyor.Tolgahanla super görünüyordu

  Kasım 7th, 2009 | #

 102. bergüzar ve halit

  sevda azeri beyaz neden birlikte konuk olduklarında itiraf etmediklerini sordu bergüzar da o zmn kendimize bile itiraf edememiştik çünkü ama şimdi evliyim eşim var çocuğunu taşııyorum ve gerçekten çok mutluyum dedi o kadar güzel söyledi ki o kısımdan bahsediyorum bide suny arkadaşımızın söylediği gibi hande yener bergüzara sizin orada konuşmanız önemli değildi çünkü gözlerinizden böyle bişey olduğu çok net anlaşılıyordu dedi bergüzarın o andaki yüz ifadesi gerçekten de çok güzeldi

  Kasım 7th, 2009 | #

 103. Sevda Azeri

  tesekkurler Berguzar ve Halit !
  ayakligazete.comda Berguzarla Halitin gece gezmesinden fotograflari var.Bebekte yuruyormuslar ve cok mutlu olduklarini itiraf etmisler.Beli yarin star lifede gosterirler

  Kasım 7th, 2009 | #

 104. suny

  tesekurler sevda azari haberi okudum,ALO sana cok tesekur ediyurum berguzarin bu reportajini buraya akladin icin o kadar okuyurumki artik azberledim ve biliyurmusunuz banca halit ve berguzar dostluklari bitmamak icin her turlu fadkarlik yapmislar ve birbirini olan aski iclarina dokmuslar ama kaski basindan biri birlikda olseydilar bu kadar birbirini sevan insan hic bir zaman ayrilmaz,aynan gecn sane bayazin programi gibi bu safarda halittan bahs edinca gozlari goliyurdu

  Kasım 8th, 2009 | #

 105. bergüzar ve halit

  arkadaÅŸlar cuma günü veya dün aÅŸk geliyorum demez’i izleyen var mı ben çok merak ediyorum ama bu hafta sınavlarım baÅŸlayacak önümüzdeki 2 hafta gidemicem umarım sonraki haftaya kalır da sınavlar biter bitmez ben de izlerim bide filmi izleyen varsa lütfen biraz bahsetsin nasıldı çok merak ediyorum

  Kasım 8th, 2009 | #

 106. suny

  gizam soysali yinemi konusmus?nardan bola bilirim?hani ALO bahs ediyorduya onu soyliyurum.

  Kasım 8th, 2009 | #

 107. fadime

  kecen hafta kelebekte reportajiu vardi,onemli bir sey soylememis,bir tek onunHanimin ciftliginde Gulu rolunu oynayacakmis lafina guldum)))

  Kasım 8th, 2009 | #

 108. Deniz

  Ben filme önümüzdeki hafta gidecem

  Kasım 8th, 2009 | #

 109. suny

  tesekurer fadime.lotfan filme gidennar biraz bahs etsin.banim izlame imkanim yok iranda oldum icin,show tvnin yayinini bakliyacam

  Kasım 9th, 2009 | #

 110. meltem

  ben sürekli siteyi takip ediyorum ama yorum yazmıyorum bugün yazasım geldi hala aklımda binbir gece var keşke devam etseydi en zaından onları her hafta birlikte izlicektik gümüşte olduğu gibi
  lsa çokk güzel olur cumartesi günü magazin d de bergüzarın adı magazincilerle geçti o olay ne ben bilmiyorum da yazarmısınız

  Kasım 9th, 2009 | #

 111. meltem

  bergüzarla halit iddiaya girmiş kimin sinema gişesi fazla olursa kaybeden istediği cipi alıcakmış

  Kasım 9th, 2009 | #

 112. ALO

  Gazeteciler iÅŸilerinde hayal güçlerini zorlamaya baÅŸladılar ,bu kadar basit bir haber olabilirmi,Bergüzar ve halit ergenç arasında maddi hiçbir iliÅŸki olamaz,hemde cip aktör ve aktrist böyle ucuz konuÅŸmalar yaparlar mı…birde bugün gene zatı muhteremin sabah gazetesinde röportajı vardı…halitten sonra psikolojik tedavi gördüm diye,hiçbir ÅŸey için büyük konuÅŸulmaz ama bu kadarı fazla ya kendine yazık ediyor,menajerlerin elinde oyuncak olmuÅŸ,artık baÅŸka gazete kalmadı daha ne söyleyebilir diyorsun bakıyorsun gene röportaj vermiÅŸ yazıktır ya,kendine yazık anlatılanlarda zaten birÅŸey yok hep aynı ÅŸeyler,ayÅŸe arman röportajı ile baÅŸlayan bu süreç ne kadar daha sürecek bilinmez bilindiÄŸi üzere ayÅŸe arman’ın kayınvalidesi ,ÖBÃœR MALUM KİŞİNÄ°N EN YAKIN DOSTU VE NÄ°KAH ÅžAHÄ°DÄ°..SANKÄ° BU RÖPORTAJLARDA BÄ°RÄ°LERÄ°NÄ°N PARMAÄžI VAR GÄ°BÄ° GAZETECÄ° DOSTLARINI ARAYA SOKARAK Ä°NSANLARI YIPRATMAYA ÇALIÅžIYOR ,BU SIRADA KENDÄ°SÄ° GÖSTERMELÄ°K MUTLULUK RÖPORTAJLARINA , HABERLERÄ°NE DEVAM EDÄ°LÄ°YOR,Ä°STÄ°NYE BAK,YOK BENÄ°M KARIM SU GÄ°BÄ°,BANA ÇOK Ä°YÄ° BAKIYOR,HUZURU MUTLULUÄžU BULDUM DÄ°YE ABUK SUBUK SÖYLEMLER…BÄ°ZE NE ZATEN RUSYADAN BURAYA GELEN KIZLAR Ä°KÄ° YOL AYIRIMINDA OLUYORLAR BUNLARDA Ä°YÄ° OLANI BÄ°R TÃœRK ERKEĞİ Ä°LE EVLENEREK ONUN HERÅžEYÄ°NE EVET DÄ°YEREK HAYATINI EKONOMÄ°K OLARAK GARANTÄ° ALTINA ALIRLAR ..HERÅžEYE EVET DEMELERÄ° MALUMDUR…O ADAMA BÖYLE BÄ°RÄ°SÄ° GEREKÄ°YORDU..SÃœREKLÄ° ONUN DERTLERÄ°NÄ°,İŞİNÄ° DÄ°NLEMEK İÇİN KENDÄ° İŞİNÄ°N ,VE MADDÄ° DURUMUNUN KÖTÃœ OLMASI VE ONUN SÖYLEDÄ°KLERÄ°NÄ° ES GEÇMEK HAYATININ GÄ°DÄ°ÅžATI YÃœZÃœNDEN ÇOK ÖNEMLÄ°DÄ°R…TÃœRK KIZLARI BUNU NÄ°YE YAPSIN, MELTEM CUMBUL,DUYGU DÄ°KMENOÄžLU,ECE ÖZBEK,CEYDA DÃœVENCÄ°,BERGÃœZAR KOREL KIZLAR KENDÄ° PARALARINI ZATEN KAZANIYORDU…UZUN YAZDIM…BU ARKA ARKAYA RÖPORTAJLARDA BÄ°R CÄ°NLÄ°K SEZÄ°YORUM AMA HADÄ° YA SABIR…

  Kasım 9th, 2009 | #

 113. Sevda Azeri

  meltem aramiza hos geldin:wink:www.berguzarhalit.com uye ol orda Berguzar Halit seven daha cok

  Berguzarda Timucin Esen olayindan sonra magazincileri kinayanlar sirasindaydi

  Kasım 9th, 2009 | #

 114. Sevda Azeri

  Alo yorumlariniz eksik olmasin bu siteden.Buyuk ilgiyle okuyoruz

  Meltem o haberi bende ucankusta okudum.Bence iddiayi Halit kazanacak:wink:

  Kasım 9th, 2009 | #

 115. ALO

  Ä°NSAN ÇOK UZUN SENE EVLÄ° KALIR,ACILAR ÇEKER,BU KIZDA ÇEKMÄ°Åž OLABÄ°LÄ°R AMA ELDEN KAÇAN BÃœYÃœK BALIK HESABI HA SUÇLU KÄ°M TABÄ°KÄ° HALÄ°T ERGENÇ,KEÅžKE BERGÃœZAR’LA BU KADAR KORKMASAYDINIZDA 2003 YILINDA BU Ä°LÄ°ÅžKÄ°YE GÄ°RSEYDÄ°NÄ°Z OLMAZSA OLMAZDI KADERÄ°NÄ°ZDE BÄ°RLÄ°KTELÄ°K VARSA ZATEN BU GÃœNLERE GELÄ°RDÄ°NÄ°Z…1 YIL SÃœREN EVÄ°LİĞİN ZATEN 3-4 AYI ACI İÇİNDE GEÇMÄ°Åž BABA,DAYI ,YEÄžEN ARKA ARKAYA KAYBEDÄ°LMÄ°Åž…2-3 AY MUTLU GEÇİLEN GÃœNLERÄ°N HATIRINA BÖYLE BÃœYÃœK LAFLAR KONUÅžMAK YANLIÅž GÄ°BÄ° GELÄ°YOR BANA GÖRE ACI BÄ°R TECRÃœBEDE YAÅžAMIÅž,BUNDAN ÖNCEKÄ° ADAMIN HAYATINA GÄ°REN KADINLARIN BUNU YAPMADIÄžI NE MALUM,ADAM BÄ°RGÃœN ÇIKIP 1 YILDA BEN NE YAÅžADIM BÄ°RDE GELÄ°N BANA SORUN DÄ°YECEK,EVET SUÇUN EN BÃœYÜĞÜ HALÄ°T ERGEÇTE O KADAR PARA, DÜĞÜN , OLANAKLAR, ÇEVRE BUNLARI TERKETMEK KOLAYMI …BAZEN DÜŞÜNÃœYORU HANGÄ° TÃœRK KIZI OLSA AYNISI YAPAR DÄ°YE…ÇÜNKÃœ ÇOK BÃœYÃœK BALIK KAÇTI…

  Kasım 9th, 2009 | #

 116. bergüzar ve halit

  A. Taner Elhan’ın yönettiÄŸi, polisiye-drama türündeki “Acı AÅŸk” filminin çekimleri geçtiÄŸimiz günlerde tamamlandı.
  Çekimlerin ardından baÅŸrol oyuncuları Halit Ergenç ve Cansu Dere, stüdyoya girip ÅŸarkı söyledi. Ergenç ile Dere, Çatalca ve Hadımköy’de çekilen kaza sahnesinin üzerine montajlanması için “Seni Yakacaklar” ÅŸarkısını seslendirdi. Filmin, 18 Aralık’ta vizyona girmesi planlanıyor.

  Kasım 9th, 2009 | #

 117. fadime

  Halitin bu filmde oyunculugu mutlaka konusulacak

  Kasım 9th, 2009 | #

 118. suny

  evet,bancada halit harika bir is yapmis,hic ozulmeyin eski hayatlarindaki insanlarin soyladiklarina,conki bizim ikili hic kafalarina takmiyurlar ve cok guzal asklarinin tadini cikariyurlar,bonlari mutlu gordukca bu insanlarda cikip abuk sabuk konusiyurlar iste

  Kasım 9th, 2009 | #

 119. eukan

  iki genç insan 2003 yılında tanışmış, birbirine ilgi duymuş ama, ne olmuşsa olmuş, ilişki evlilikle noktalanmamış. ikisi de bunu kabullenmiş. arkadaş kalmışlar. suç bunun neresinde?

  sadece arkadaş kalmamışlar, yıllarca birbirlerinin dostu, sırdaşı, dert yoldaşı, maddi-manevi yardımcısı olmuşlar. konuşacak çok şey bulmuşlar, birlikteyken çok eğlenmişler. suç bunun neresinde ?

  erkek olan, birine aşık olmuş, evlenmiş. ne olmuşsa olmuş, yürümemiş, çok mutsuz olmuş, boşanmış. suç bunun neresinde?

  kadın olan, birine aşık olmuş, evlenememiş çünkü aşık olduğu adamın hep çok işi varmış (röportajlardan çıkardığım) ve sonunda çok mutsuz olup ayrılmış. suç bunun neresinde?

  (aslında diziden filan önce yapılan röportajlardan başlayarak, ikisinin de birbirlerinden beğımsız olarak, hayat hakkında, hayattan bekledikleri, sevdikleri, sevmedikleri, hayalleri hakkında söylediklerine bakınca, birbirlerine ne kadar da uygun
  olduklarını düşünmeden edemiyor insan. ama zaten başka türlü nasıl çok iyi arkadaş olunur ki? )

  neyse, mutsuz ve yaralı bu iki insan, iki eski sevgili, iki eski dost birbirlerinin ve kendilerinin değerini anlayıp birlikte olmaya karar veriyorlar. sonra da evleniyorlar ve bebek bekliyorlar. suç bunun neresinde?

  haaaaa, ”bunlar herkesi kandırdılar. aslında en başından birbirlerine aşıktılar ama evlenmelerine engel olundu (kim acaba??) bunlar da yaÅŸları küçük!!! olduÄŸu, elleri ekmek tutmadiÄŸi!!! için kendileri becerip evlenemedi. yıllarca öööyle birbirine aşık aşık bakıp ‘bizi biri evlendirse’ diye bekleÅŸip durdular. sonra erkek olan ‘dur, önce ben baÅŸkasıyla bir evleneyim. onu gökdelenin en tepesine çıkarayım. sonra da aÅŸağıya atayım’ dedi. o bunları yaparken kadın da onu kıskandırmak için iki sene baÅŸkasıyla birlikteymiÅŸ gibi görüntü verdi!!! çünkü bizi kandırmak için en başından karar vermiÅŸlerdi iki sene baÅŸkalarıyla mutsuz olmaya. en sonunda iki sene dolunca kadın gitti, erkeÄŸin evlendiÄŸi kadını beraber gökdelenden aÅŸağı attılar. nasıl becerdilerse !!! bu sefer evlendiler.” diye bir senaryo yazarsanız, sonra da buna inanırsanız, ben ötesini bilemem.

  ben ötesini bilemem ama birini suçlu ilan ederken, birini yalancılıkla, yuva yıkmakla itham ederken (o kimse sevmediÄŸin biri de olsa), önce bir kendinizi onun yerine koyun (en azından bir deneyin), sonra da ”insaf” kelimesinı hatırlayın.

  eli yüzü düzgün birisiniz diyelim, kadınsınız-erkeksiniz farketmez. sizi beğenen çok kişi var. iyi bir işiniz var. üstelik de iyi para kazanıyorsunuz. geleceğiniz de parlak görünüyor. bir evlilik yaptınız ama zaman size bunun yanlış bir evlilik olduğunu gösterdi. nedenini bize söylemek zorunda değilsiniz. evlerin, odaların dört duvarının içinde neler oluyor, neler yaşanıyor, ne umuluyor, ne bulunuyor, neler birikiyor, neler paylaşılıyor yada paylaşılamıyor, biz bilemeyiz ki. ama siz çok mutsuzsunuz. ne yapardınız?

  ben karşımdaki insanı elimden geldiÄŸi kadar maÄŸdur etmeden, anlaÅŸarak ayrılmayı seçerdim. Halit Ergenç’in yaptığı gibi.

  ben bir kadın olarak, ayÅŸe arman’ın röportajını okuduktan sonra önce kadınlığımdan, sonra insanlığımdan utandım, bir insan ayrılmış bile olsa bir zamanlar ‘hayat arkadaşım’ dediÄŸi insanı, o insanın mahremiyetini nasıl böyle satar diye. hem de bu kadar kurnazca, sinsice ve rezilce. bence o röportajda biri gizemi gökdelenden atmıştı ama o biri halit deÄŸil, ayse arman’dı.

  galiba onur baÅŸtürk yazmıştı ‘Halit Ergenç iyi ki boÅŸanmış bu kadından’ diye. bence de öyle. zaten olaylar ha bire bunu doÄŸruluyor. ne tuhaf, aslında Bergüzar Korel meÅŸhur olmayı, meÅŸhur sanatçı olmanın getirdiklerini hiç sevmiyor ama ‘benim mesleÄŸim bu’ deyip katlanıyor. Gizem Soysaldı ise, mesleÄŸi baÅŸka ama meÅŸhur sanatçı olmayı ve o dünyayı çok istiyor ama olmuyor. biz de her biri ayrı bir röportaj yüzkarası olan ÅŸeyleri okuyoruz ikide bir…

  kanal yöneticisi, yapıp ÅŸirketi sahibi, yönetmen veya senaryo yazarı tanıdığı olanlar varsa lütfen, allah ricası için, rica etsinler, ÅŸu gizem soysaldı’ya rol bulunsun…..

  Kasım 10th, 2009 | #

 120. ALO

  ÇOK GÃœZEL BÄ°R YAZI,YORUM…SUÇ NERESÄ°NDE BÄ°LÄ°YORMUSUNUZ, Ä°NCE ELEYÄ°P SIK DOKURSAN ,RAHMETLÄ° BABASI BENÄ°M OÄžLUM SANATÇI BÄ°R KADINLA YAPAMAZ ,AHLAKÄ° DEÄžERLERÄ°NE AYKIRIDIR SÖZLERÄ° VARYA,ŞİMDÄ°YE KADAR BERABER OLDUÄžUM HİÇBÄ°R KADINI AÄ°LEMLE TANIÅžTIRACAK KADAR CÄ°DDÄ° Ä°LÄ°ÅžKÄ° YAÅžAMADIM SÖZLERÄ° VARYA ,KÄ°M BÄ°LÄ°R KÄ°MLER BU SÖZLERE KIRILMIÅž,AH ETMÄ°Åž OLABÄ°LÄ°R..MADEM ÖYLE AL SANA HALKTAN ,SIRADAN BÄ°R KIZ 38 YAÅžINA KADAR BEKLEDÄ°N,EVLENMEKTEN HEP KORKTUNUZ,1 OLSUN TEK OLSUN,O EVDE OTURUR,BEN DIÅžARDA ÇALIÅžIRIM 2 ÇOCUÄžUM OLUR,HUZUR İÇİNDE BAHÇELÄ° BÄ°R EVDE OTURURUM DÜŞÜNCESÄ° VARYA BÃœTÃœN BUNLAR SUÇ…ÇÜNKÃœ KENDÄ° KUVEYT ÅžARKIDA SÖYLEDİĞİ GÄ°BÄ° Ä°NSAN KENDÄ° KADERÄ°NÄ° ÇİZERMÄ°Åž ZANNEDÄ°YORDU AMA OLMADI,AÅžK’I ES GEÇTÄ°,MANTIKLA HAREKET ETTÄ°,ELÄ°NE YÃœZÃœNE BULAÅžTIRDI…BANA HİÇTE HİÇBÄ°R ZAMAN O KIZA AÅžIK GÄ°BÄ° GELMEDÄ°,SADECE Ä°NSAN OLARAK SEVDÄ°,CIVIL CIVIL OLMASINI ,ÇOCUÄžUNUN ANNESÄ°NÄ°N BU CAMÄ°ADAN OLMASINI Ä°STEMEDÄ° ÇÜNKÃœ BABASI Ä°LE AYNI DÜŞÜNÃœYORDU LAKÄ°N AÅžK 40 YAÅžINDA ONU ÖYLE YAKALADIKÄ° BÃœTÃœN DEÄžERLERÄ°NÄ° ALT ÃœST ETTÄ°…YALNIZ BÃœYÃœK KONUÅžMASININ BEDELÄ°NÄ° HALKTAN EVLENDİĞİ KIZ ÇOK ACI BÄ°R ÅžEKÄ°LDE O NA ÖDETTÄ°,ÖDETÄ°YOR,…YALNIZ BU SIRADA BERGÃœZRIN BÃœTÃœN RÖPORTAJLARINDA DEDİĞİ GÄ°BÄ° RAHAT BIRAKSIN ÇOCUÄžUMU DOÄžURMAK Ä°STÄ°YORUM,SON GÃœNLERDE DAHA Ä°YÄ°YÄ°M SÖZLERÄ° KÄ°MÄ°N HATASINDAN KAYNAKLANIYOR…Ä°NSAN HATALARINI GÖRMEZSE BUNU HEP TEKRARLAR..HALÄ°T ERGENÇ ÇOK BÃœYÃœK BÄ°R HATA YAPTI 38 YAÅžINDA,BÄ°R OYUN MU,KADER MÄ°,BÃœYÃœK LOKMA MI NE DENÄ°RSE O OLSUN BUNUN BEDELÄ°NÄ° HİÇTE HAKETMEYEN BÄ°RÄ°SÄ° BERGÃœZAR KOREL ÇOK FAZLA ÖDEDÄ°..Ä°NÅžALLAH BUNDAN SONRA HALÄ°T ERGENÇ VE BERGÃœZAR KOREL ÇOCUKLARI Ä°LE ÇOK HUZURLU BÄ°R HAYAT GEÇİRÄ°R…

  Kasım 10th, 2009 | #

 121. Seva

  Alo, cok tesekkur ederim. Siz tam benim kalbimdekileri, dusunub de anlatamadiklarimi yazmissiniz. Her kes beni belki de Berguzarin dusmani zann etdi. Ama benim soylemek istediyim medalyanin ters uzu de var. Siz bunu daha dogru, benim anlatamadigim bir dilde anlatdiniz. Cok tesekkur ederim.

  Kasım 10th, 2009 | #

 122. ALO

  HALÄ°T ERGENÇ GÃœNAHININ BEDELÄ°NÄ° FAZLASIYLA ÖDEDÄ°,BUNDAN SONRASI ARTIK UCUZ VE BASÄ°T MENAJER OYUNLARINA GÄ°RÄ°YOR…KENDÄ°NÄ°N ADAM İÇİN ÇOK ÖNEMLÄ° GÄ°BÄ° GÖSTERMEK, ADAMIN ÇOK ÖZEL BÄ°R PARÇASI GÄ°BÄ°,ESKÄ° HAYAT ARKADAÅžI GÄ°BÄ°,ÇOK UZUN ZAMAN YAÅžANMIÅžLIK VAR GÄ°BÄ° YAÅžANMIÅžLIÄžIN SÃœRESÄ° SÃœRESÄ° ÖNEMLÄ° DEĞİL İÇERİĞİ ÖNEMLÄ° GÄ°BÄ° GÖSTEREK ADAMI KÜÇÜK DÜŞÜRMEYE,BEL ATINDAN VURMAYA,TIRNAKLARI Ä°LE KZAIYARAK GELDİĞİ SANAT HAYATINI BÄ°TÄ°RMEYE ÇALIÅžMAK ÃœZERÄ°NDEN KENDÄ°NE PAY SAÄžLAMAK VE BU SIRADA HİÇBÄ°R GÃœNAHI OLMAYAN BERGÃœZAR KOREL’Ä° (VARSADA ALLAHA HESAP VERÄ°R) YIPRATMAK,AÅžAÄžILAMAK,HİÇ KONUMUNA DÜŞÜRMEK KÄ°MSENÄ°N HAKKI DEĞİLDÄ°R,VE BU HAKKI HALÄ°T ERGENÇ KÄ°MSEYE VERMEMESÄ° GEREKÄ°R,EÄžER BEYFENDÄ°LİĞİNÄ° BOZMAK Ä°STEMÄ°YORSA BUNUN HUKUKU TARAFI VARDIR KARAR ÇIKARIRSIN SEN Ä°SMÄ°N HİÇBÄ°R ÅžEKÄ°LDE REKLAM ARACI OLARAK KULLANILMAZ…ADAM MADDÄ° VE MANEVÄ° BÃœTÃœN DESTEĞİNÄ° 1 YILLIK KIZA VÄ°CDANEN VERMESÄ°NE RAÄžMEN BÄ°R Ä°NSAN SEVGÄ°SÄ° Ä°LE BU KARÅžI TARAFA YANSITMASINA RAÄžMENDEN …KARÅžI TARAF BUNUN SUYUNU ÇIKARDI ARTIK Ä°YÄ°CE BASÄ°TLEÅžMEYE BAÅžLADILAR,UCUZ REKLAM VE RÖPORTAJLA BUNA DUR DEMESÄ° GEREKÄ°YORDU..EVET O KADINDAN ÇOCUK Ä°STEMEDÄ° Ä°SE BUNUN BEDELÄ°NÄ° KÄ°MSE BERGÃœZARA ÖDETEMEZ BUNUN ÖNLEMÄ° ALINMASI GEREKÄ°YOR… ANCAK HALÄ°T ERGENÇ HERZAMANKÄ° VÄ°CDANI Ä°LE BUNU YAPMAK Ä°STEMÄ°YOR….

  Kasım 10th, 2009 | #

 123. ALO

  HALÄ°T ERGENÇ VE BERGÃœZAR KOREL’Ä°N REKLAM DÜŞKÃœNÃœ Ä°NSANLARI HAYATLARINA ALARAK ONLARA HAKETTİĞİNDEN DAHA FAZLA DEÄžER VERMELERÄ°, ONLARI BÄ°R ÇİZGÄ°YE ÇIKARMALARI ONLARIN O ÇİZGÄ°DEN Ä°NMELERÄ° SIRASINDA ÇOK KENDÄ°LERÄ°NE, ÇOK DUYGULARINA,ÇOK BENCÄ°LLÄ°KLERÄ°NE DÜŞKÃœN OLMALARI Ä°KÄ°SÄ°NÄ°DE GÖRÃœNDÜĞÜNDEN FAZLA YIPRATMIÅžTIR,BU NEDENLE Ä°NSAN BÄ°RÄ°SÄ°NE DUYDUÄžUN ÅžEYÄ°N NE OLDUÄžUNU BÄ°LEMEMESÄ° HELE BÄ°R AKTÖR YADA AKTRÄ°STTÄ°N ÇÖZEMEMESÄ° ONLARIN BU Ä°LÄ°ÅžKÄ°LERÄ°NDE ÇOK FAZLA MANTIKLI DAVRANDIKLARINI GÖSTERMÄ°ÅžTÄ°R,BELKÄ°DE KADER ONLARI ACI TESADÃœFLERLE BÄ°RARAYA GETÄ°RMESEYDÄ° MUTSUZ 2 AÄ°LE VE ÇOCUKLAR OLACAKTI..KÄ° Ä°NANYORUM BERGÃœZAR SÄ°NÄ°R HASTASI BÄ°LE OLABÄ°LÄ°RDÄ° O MALUM KİŞİ Ä°LE EVLENSEYDÄ° ZATENDE HEMEN BOÅžANIRDI GELÄ°YOR…HALÄ°T ERGENÇ ZATEN BOÅžANACAKTI…

  Kasım 10th, 2009 | #

 124. ALO

  HALÄ°T ERGENÇ VE BERGÃœZAR KOREL BÄ°RBÄ°RÄ°NÄ° KAYBETMEMEK İÇİN Ä°LÄ°ÅžKÄ°YE GÄ°RMEDÄ°LER,HİÇBÄ°R ARD NÄ°YETLERÄ° YOKTU..ZATEN BERGÃœZAR RÖPORTAJINDA DÄ°YOR:BU SEFER KORKMAYALIM DENEYELÄ°M DÄ°YE…ÇÜNKÃœ ONLARIN ARALARINDA ÖYLE BÄ°R TUTKU ÇEKÄ°M VAR KÄ° …AYRILDIKLARINDA DOST ,ARKADAÅž KALACAK Ä°NSANLAR DEĞİLLER…BÄ°RBÄ°RLERÄ°NE KIYAMADILAR,HER Ä°KÄ°SÄ°NDE DÄ°ZÄ°NÄ°N EN BAÅžLARINDA BERABER POZ VERDÄ°KLERÄ° RESÄ°MLERE BAKARSANIZ ANLARSINIZ HEP BÄ°R MESAFE VAR..CEYDA Ä°LE HALÄ°T ARASINDA…TARDU Ä°LE BERGÃœZAR ARASINDA BU MESAFE YOK ÇÜNKÃœ ONLAR GERÇEKTEN ARKADAÅžLAR …54.BÖLÃœMDE LÖSEV İÇİN KAN VERME SAHNESÄ°NÄ° YOUTUBE Ä°ZLEYÄ°N Ä°KÄ°SÄ° LE YAPILAN BÄ°R RÖPORTAJ VAR,HALÄ°T ERGENCÄ°N BAKIÅžLARI,BERGÃœZAR KAN VERÄ°RKEN ARKASINDA OLMASI,RÖPORTAJ SIRASINDA BERGÃœZARIN HALÄ°T KONUÅžURKEN ONA BAKMAMASI..FOTOÄžRAF ÇEKÄ°MLERÄ°NDE UZAK KALMALARI..3 SENE İÇİNDE BERGÃœZAR VE HALÄ°T’Ä°N 1 KERE 2.SEZON BAÅžLARKEN BERABER POZ VERDÄ°LER…DAHA ÖNCEDEN BAÅžROL OYUNCULARIN HERZAMANKÄ° VERDİĞİ GÄ°BÄ° ROMANTÄ°K ÇEKÄ°LMÄ°Åž FOTOÄžRAFLARI VAR MI YOK…

  Kasım 10th, 2009 | #

 125. Sevda Azeri

  Alo haklisiniz Kelebekdeki magazincilerin Berguzarla Halite alip veremedikleri bir sey var.Dun yine o Gizem denilen kadinin resmini gordum kelebekte.Eslerinden bosanib unlu olanlar sirasindaydi. tam 3 ya da 4 resmi vardi ne bilim aci cekib cocugunu aldirim falan.Cok yapmacik kadin

  Kasım 10th, 2009 | #

 126. lala

  Ödüllü 3 kadın oyuncunun rekabetinde Özgü Namal’ın filmi geride kaldı

  Dizi yıldızlarının ve ödüllü oyuncuların başrolünde oynadığı Türk filmleri 6 Kasım Cuma günü vizyona girdi. Bunlardan biri Zeki Demirkubuz’un yönettiği ve Altın Portakal’da Nergis Öztürk’ün ’En İyi Kadın Oyuncu’ ödülünü aldığı ’Kıskanmak’ filmiydi. Diğeri daha önce aynı ödülü alan Özgü Namal’ın “İncir Çekirdeği” filmiydi.

  Altın Kelebek yarışmasında “En Başarılı Kadın Oyuncu” seçilen Bergüzar Korel’in “Aşk Geliyorum Demez” adlı filmi de geçen cuma günü vizyona giren filmlerden biriydi. Dolayısıyla gözler ödüllü 3 kadın oyuncunun filmlerinin gişesine çevrilmişti. Filmlerin hafta sonu gişelerinde Bergüzar Korel’in ezici üstünlüğü dikkat çekti.

  Korel’in filmi “Aşk Geliyorum Demez” 66 bin 250 kişi tarafından izlenirken, Nergis Öztürk’ün rol aldığı “Kıskanmak” 8 bin 420, Özgü Namal’ın son filmi “İncir Çekirdeği” ise sadece bin 754 kişi tarafından izlendi. “İncir Çekirdeği” oyuncuları film çekimleri esnasında herhangi bir ödeme almamış, yapımcı Selda Çiçek oyuncuların ücretlerini filmin gişesinden sonra vereceğini açıklamıştı. “Nefes: Vatan Sağolsun” filmi ise başarılı yükselişine devam ederek 1 milyon 917 bin 187 kişilik gişesiyle iki milyon sınırına dayandı.

  Kasım 10th, 2009 | #

 127. Sevda Azeri

  Lalacim guzel haber icin tesekkurler

  Kasım 10th, 2009 | #

 128. ALO

  ekÅŸisözlük’ten muhteÅŸem bir yorum,okuyorsa aklı başına biraz gelir,hayatını ÅŸu anda basitleÅŸtiren menejer,akıl hocası insanlardan uzaklaşır,aldığı parayla rahatına bakar,bitirmediyse…
  **************************************************
  demin dergi okurken yine kendisini gördüm. o deÄŸil de, her dergide karşımıza çıkıp malum mevzuyla alakalı konuÅŸması, her röportajda yapımcılara mesaj vermesi biraz sıktı yani artık…

  “halit’le aynı projede yer alabiliriz, barışığım onlarla”
  önce bir geçmiÅŸini gözden geçirmen gerekiyor gizem kardeÅŸim(veya ablam). hanımın çiftliÄŸi’nde niye rol kapamadın? kaç aydır yapımcılara “ben oyuncuyum, bana rol verin, süper oyuncuyumdur” demene raÄŸmen niye seni hala hiçbir projede göremiyoruz?
  çünkü sektörün yarısı bergüzar ve annesinin, diğer yarısı da eski kocanın tanıdığı. geçmişin önünü kesti resmen. belki haksız bir durum ama gerçekler böyle, bazı hataların telafisi olmaz.

  “oyunculuk benim gerçek aÅŸkım, oyunculuk hayatım”
  önce bir aynaya bakman gerekiyor gizem ablacığım. çekik göz, yassı yüz, niteliksiz surat, esmerlik falan filan…
  tipik bir iç anadolu kızı.
  ne bergüzar gibi çarpıcı-arabik-ortadoÄŸulu, ne berrak tüzünataç gibi pasifik, ne azra akın gibi latin, ne de beren saat gibi western, ne tuba büyüküstün gibi vahÅŸi, ne arzu yanardaÄŸ gibi slav, ne de evrim akın gibi bebeksi bir yüz…sence dizi sektörüne uygun bir görüntü mü seninki?
  bu verilerle başrole ulaşmak biraz zor gibi görünüyor.

  madem oyuncu olmayı o kadar istiyordun, senin için hayat amacıydı, o zaman gidip abd’ye eÄŸitimini alsaydın. kimse için geleceÄŸini ertelemeseydin.
  madem halit bu kadar önemliydi, stratejik davranıp o bebeği doğursaydın.

  bence git foça’ya, evlen orada biriyle. dizilerde rol kapamadıkça, eski kocanın ve onun yeni zevcesinin gölgesinden kurtulamadıkça artık bir “halit aÅŸkıms

  Kasım 10th, 2009 | #

 129. ALO

  KÄ°MSENÄ°N HAYATIYLA Ä°LGÄ°LÄ° YORUM YAPMAK,AHKAM KESMEK , YAÅžANANLAR ÃœZERÄ°NDEN O Ä°NSANLARI ELEÅžTÄ°RMEK,AKIL VERMEK KÄ°MSENÄ°N HARCI DEĞİLDÄ°R,BÄ°ZLERDE BÖYLE BÄ°RÅžEY Ä°STEMEYÄ°Z..HAYATIMIZA KARIÅžTIRMAYIZ,SEVDİĞİMÄ°Z Ä°ÅžLERÄ° YAPMAK Ä°STERÄ°Z…ANCAK BAZI Ä°ÅžLER VARDIRKÄ° HALK İÇİN YAPILIR,BUNLARI SEN ÖYLE Ä°STÄ°YORSUN,SEVÄ°YORSUN DÄ°YE YAPAMAZSIN…BEÄžENÄ° Ä°STER,Ä°ZLENÄ°LMEK Ä°STER,ALKIÅžLANMAK Ä°STER BUNUN İÇİN DE BAZI KRÄ°TERLERE,BAÅžKA Ä°NSANLARA GÖRE ÇOK FAZLA ARTILARA Ä°HTÄ°YAÇ VARDIR,ÇOK GÃœZEL OLAMAK GEREKMEZ IÅžIÄžININ OLMASI,HALKA SICAK GELMEN,İÇİNDE FIRTINLARIN KOPMASI GEREKÄ°R…BU Ä°Åž OYUNCULUKTUR,SIRADAN BÄ°R Ä°NSANSAN HİÇBÄ°R ÅžEY YAPAMAZSIN VE BUNUN KARINI HALK VERÄ°R YANÄ° BÄ°ZLER..BÄ°ZLER Ä°ZLERÄ°Z,BÄ°ZLER PARA VERÄ°RÄ°Z, BÄ°ZLER ALKIÅžLARIZ ,BÄ°ZLER ONLARI HAYALLERÄ°MÄ°ZE SOKARIZ, SEVERÄ°Z,SAYGI DUYARIZ BUNUN İÇİN BALE YAPTIM,LÄ°SEDE TÄ°YATRO YAPTIM,DANS ETTÄ°M ONDAN SONRA ÃœNÄ°VERSÄ°TEYE GÄ°TTÄ°M BAÅžKA DALDA MEZUN OLDUM AMA OYUNCUYUM VAR MI BÖYLE BÄ°RÅžEY,BUNU KÄ°MSE KENDÄ°NE SÖYLEYEMEZ BU KARARI BÄ°ZLER VERÄ°RÄ°Z..HA ÅžU ANDA OYUNCULUÄžUN O SUNU GÖSTEREMEYEN Ä°NSANLAR ÅžANSLARI DOÄžRULTUSUNDA YAKIÅžIKLI,GÃœZEL DÄ°YE DÃœNYANIN PARASINI KAZANIYOR AMA Ä°ÅžTE AMASI GÃœZEL YADA YAKIÅžIKLILIK ONLARI BELLÄ° BÄ°R SÃœRE GÖTÃœRÃœR SONRA PUFFFFF BALON SÖNER …YANÄ° DÄ°ÄžER Ä°NSANLARDAN ALLAH TARAFINDAN DAHA GÃœZEL YARATILMAN SANA BÃœYÃœK BÄ°R ARTI SAÄžLAR,SESÄ°NÄ°N GÃœZEL OLMASI, GÖZÃœNÃœN, ENDAMININ BUNLAR BAÅžTA ÇOK ÖNEMLÄ°DÄ°R…AMA BUNA SENÄ° GAZA GETÄ°RMEYE ÇALIÅžAN ,YOK ÅžU YERÄ°N GÃœZELÄ° DÄ°YE YALAN SÖYLEYEN MUHABÄ°R VE KÖŞE YAZARLARI KARAR VERMEZ..BUNA OYUNCULUK YAPIYORSAN HALK KARAR VERÄ°R…HALKTA BELLÄ° BÄ°R SÃœRE GERÇEKTEN ACIMA DUYGUSU Ä°LE DAVRANIR AMA GERÇEKLERÄ° GÖRDÜĞÜNDE Ä°Åž Ä°ÅžTEN GEÇMÄ°Åž OLUR…..

  Kasım 10th, 2009 | #

 130. ALO

  BÄ°R ÃœST YAZININ SONU ÇIKMAMIÅž ..EKŞİSÖZLÃœKTEN ALINAN…
  **************************************************
  bence git foça’ya, evlen orada biriyle. dizilerde rol kapamadıkça, eski kocanın ve onun yeni zevcesinin gölgesinden kurtulamadıkça artık bir “halit aÅŸkıms

  Kasım 10th, 2009 | #

 131. sehrazat onur

  arkadaşlar halitler bergüzar ankaradamiş büğün dersimiz atatürknü son çekmirleri burayada oluyormuş antıkabireler bergüzar da gelmiş show tv de anıtkabire canlı yayınla bagladılar orayadaki sunucu söylerdi canlı yayına cıkmadılar da adam söylerdi gitmek isterdim ama büğün hastaneye gitmemiş olsadim girderdim belki onları yakından görmüş olurdum orası kalabalık olduyu için de belkide göremezdim onlarla aynı sehirde olmak da güzel

  Kasım 10th, 2009 | #

 132. sehrazat onur

  ben acı aşkın fragmanı izlerdim internetden ac aşk filmin fragamanı yazın cıkar ben izlerdim süper bir film olacak galiba

  Kasım 10th, 2009 | #

 133. Sevda Azeri

  Foxta Haliti gosteribler.Ben baska siteden okudum

  Kasım 10th, 2009 | #

 134. ALO

  BÄ°RDE SEVA HANIM DÄ°YORUM AMA CÄ°NSÄ°YETÄ°NÄ°ZÄ° BÄ°LMÄ°YORUM, SÄ°ZÄ°N BERGÃœZAR’LA Ä°LGÄ°LÄ° GÖRÜŞLERÄ°NÄ°Z ÇOK BEL ALTI… BAKINIZ 45.NO’LU MESAJ O YÃœZDEN BÖYLE DÜŞÜNEN BÄ°R Ä°NSANLA ORTAK NOKTAMIZ OLMASI Ä°MKANSIZ..EGER DUYGULARINIZI ANLATAMIYORSANIZ KÜÇÜK DÜŞÜRÃœCÃœ Ä°FADELER KULLANARAK SÖYLEMEYE ÇALIÅžMAZSINIZ BENÄ°M ANLATMAK Ä°STEDİĞİM …AKTÖR VE AKTRÄ°STLERÄ°N HİÇBÄ°R ZAMAN MANTIK Ä°LÄ°ÅžKÄ°SÄ°NE GÄ°RMEMELERÄ° HELE HALKTAN BÄ°R Ä°NSANLA BUNU DENERLERSE ÇOK BEDEL ÖDETMEYE ÇALIÅžTIKLARIDIR.ÇÜNKÃœ KAÇAN BALIK ÇOK ÇOK BÃœYÃœK…..BUNUN İÇİN BU TÄ°P Ä°NSANLARIN AÅžK EVLÄ°LİĞİ YAPMASINDA FAYDA VARDIR….

  Kasım 10th, 2009 | #

 135. sehrazat onur

  ntv haberlerde izlerdim halit di gösterdiler röportajda yapmişlar valla ne konuştun hatılamıyorum 18.00 de tekar gösteriler haberlerde gerçektende büğün antıkabiler gitme lazım di hastaneye gitmemiş olsadım girdedim naspi iste olmadı bu tanışma konunsun kafadan atma lazım

  Kasım 10th, 2009 | #

 136. sehrazat onur

  arkadaşlar bergüzar halit fan sitesine giren varmı ben giremiyorum sayfa görünmüyor diye bu siteye kim üye olan söylersin sizler açabiliyormuz?

  Kasım 10th, 2009 | #

 137. eukan

  ben yine de Halit Ergenç ”suçlu” demezdim. ”hatalı”mı? belki. ama o kadar art niyetsiz, insanca ve haklı nedenleri olan bir hata ki, yapan genç insanı kınamaya kıyamazdım. kim hata yapmıyor ki?

  deden çok evlilik yapmışsa, beÅŸ kez evlenmiÅŸ bir babanın evinde büyümüşsen 18 yaşında ayrılıp kendi ayakların üstünde durmayı seçmiÅŸsen (Türkiye’de gençler öyle kolay kolay bu yolu seçmezler) evliliÄŸi aslında çok önemseyen romantik adamın biriysen, evlilik konusunda korkularının olması, bu konuda kendine bir türlü güvenememen, karşındakinden bir türlü emin olamaman, ince eleyip sık dokumak istemen, sonunda bir mantık evliliÄŸi yapmaya karar vermen çok ama çok anlaşılabilir ÅŸeylerdir, tercih meselesidir.

  haaaa, zaman bu tercihte hatalı olduğunu gösterir sana, çünkü mantık adamlığı, mantık evliliği senin bünyene terstir, geri teper, dokunur, paçavraya çevirir seni. biraz aklın ve de şansın varsa, bedelini de öder, kurtulur, aşka, hayata dönersin.

  rahmetli babasının ”oÄŸlum sanatçıyla evlenmez,ahlaki deÄŸerlerine aykırıdır” lafına, halit ergenç ne kadar ”evet, böyle düşünüyorum” dedi, bilmiyorum.

  yalnız yaÅŸayan, bekar, parasını kendi kazanan genç bir adamın kadın arkadaÅŸları olmazsa korkun. muhtemelen bu kadınların çoÄŸu (% kaçı dersiniz?) onunla evlenmek istedi. ama o evlilik korkusundan ya da o kadın o korkuyu gideremediÄŸinden, iliÅŸkileri bitti. evlenmeyi düşünmediÄŸi kadını niye ailesiyle tanıştırsın ki? kadınlar evlenemedikleri erkeklere ah etmekte niye haklı olsunlar ki? erkekler arkadaÅŸlık ettikleri bütün kadınlarla evlenmek zorunda mıdırlar? bu devirde? Ä°stanbul’da?
  tiyatrocuların, sanatçıların ortamlarında?

  madalyonun öbür yüzü gizem hanımın, Halit ergenç onu kandırıp maÄŸdur etmeden önce, iyi para kazandığı bir iÅŸi, çok yolunda giden bir iliÅŸkisi, ÅŸahane bir hayatı, vs.si vardı da, hepsini onun için foça’da mı bırakmıştı ? bu yüzden mi bu kadar maÄŸdur olduÄŸunu söylüyor her fırsatta? hep oyuncu olmak istemiÅŸ. olabilir. tam amerikaya gidecekmiÅŸ, gidememiÅŸ…zaten gitmek isteyen herkes gerekli parayı, vs.yi kolayca bulup, yine kolayca orada kalıp. eÄŸitim alıyor. sonra da orada iÅŸ buluyor… olmadı, Türkiye’ye dönünce hemen onlara baÅŸroller veriliyor , hemen de meÅŸhur olup para kazanmaya baÅŸlıyorlar…

  Gizem Soysaldı, bence Halit Ergenç’le tanışmadan önce rüyasında görse inanmayacağı bir hayat yaÅŸadı Halit Ergenç’le. evlenmeden önce hiçkımsenin tanımadiÄŸi bir oyuncu olmak heveslisi iken, bu evlilik sayesinde güzel ÅŸeyler yaÅŸadı, güzel yerler gördü, kurslar bitirdi, tam da içinde olmak istediÄŸi çevrelere girdi, medyada bu evlilik/boÅŸanma sayesinde bol bol yer aldı. baÅŸka da bir özelliÄŸi henüz olmadığı için hala bu evlilik/boÅŸanma sayesinde ve mutlaka ‘Halit Ergenç’ adı geçirilerek yine konu oluyor medyaya.
  özetle, boşandığı tarihte, evlendiği tarihten çok daha kazançlıydı.

  çok mu sevgiden, duygudan uzak, maddi bir deÄŸerlendirme oldu Gizem Soysaldı için? son üç aydır söylediklerine bakıp bakıp, ”az bile” diyorum. ” kocam boÅŸanmaya kararlı. ben elimden kaçırır mıyım böyle adamı? zaten çocukları da seviyor. hamile kalırsam belki boÅŸanmaz” diyebilen, boÅŸanmaya kararlı duygusal adama bir de çocuk travması yaÅŸatan kadının, duygu/sevgi neresinden geçer? adamı mı sevmiÅŸtir, çocuÄŸu ne olarak görmüştür? ÅŸimdi bu çocuÄŸun günahı, varsa kimindir?

  daha önce dediÄŸim gibi, tez zamanda Gizem hanıma bir rol bulunur inÅŸallah ya da hep beraber dua edelim sanatçı camiasından bir erkek arkadaÅŸ, daha garantilisi, bir koca bulsun…

  Allahın iki sevgili kulu olduklarına inandığım – baÅŸka türlü düzelmezdi bu iÅŸler – Bergüzar’la Halit te çocuklarıyla mutlu olsunlar. hem ALO, biliyor musunuz, bence Bergüzar da Halit’in o hatasını ve çektiklerini çooooktaaaaan unuttu….. Unutturana bakın siz…..

  Kasım 10th, 2009 | #

 138. Sevda Azeri

  eukan ,alo siz yazar diyilmisiniz?Cok mantikli yaziyorsunuz o yuzden sordum.Onceler yorumcunun yorumlarini takip ediyordum simdi sizinkini

  Sehrazat Onur sitede bir sorun yok.Startvde Haliti gosterdiler.Bir de dizifilmde Halitle Berguzarin anitkabirden resimleri var

  Kasım 10th, 2009 | #

 139. eukan

  ALO, yazımın sonunda size biraz takılmak istedim sadece ”Halit kendini affettirdi, Bergüzar çok mutlu görünüyor. siz de Halit’i affedin” gibilerden… Bergüzar’ı üzdüğü için Halit’e biraz kızdığınız ama ikisini de çok sevdiÄŸiniz öyle belli ki yazılarınızdan..

  Kasım 11th, 2009 | #

 140. suny

  sevda azeri starda ne gosterdilar?

  Kasım 11th, 2009 | #

 141. Seva

  Alo haklisiniz, sizinle hec bir ortak noktamizyok. ben sadece Halitle ilgili yorumlarinizda sizle ayni dusunuyordum. Belden asagi vurmaya gelince, ben her zaman 45-deki yorumun arkasindayim. Hec zaman Berguzari samimi bir insan hesab etmedim, etmicem de. Nedenine gelince….
  Haliti 21 yasindayken, ondan da daha once annesi H.Darcanla ayni diziden, arada selem olmasa bele, taniyor, iyi arkadaslar, ayni dizideler, ama 2007 yilin haziraninda Halit evlenirken duyune getmiyo. Insan en iyi arkadasinin duyunune neden katilmiyo? hatirlatmam gerekiyo ki, 2007-nin haziraninda Berguzar Tanla beraberdi, ayni evi paylasiyorlar. Baska bir erkekle ayni evi paylasan bir kadin kalbindeki hanki duygularla eski sevgilisinin duyunune getmiyo? bU sorunun hala bir aciklamasi yok. Aslinda bu sorunu zamaninda Tanin sormasi gerekiyordu da zavalli nereden bilsin. Alo (bu arada sevanin kadin ismi oldugu her hali ile billi. Sizin erkek ya kadin oldugunuzu bilmediyim icin hanim, ya da bey deyemiyorum, kusura bakmayin) sizin Berguzar sudden cikmis ak kasik deyil.
  berguzar Tandan 2008-by eylulunde ayriliyor, sonra biz daha onceden ayri idik, sadece siz eylulde haberdar oldunuz diyo. 2008-by temmuzunda tatil sekilleri hala goz onumde. dogum gununu kutladikdan sonra Tanin esimi eve yola saldim, dediyi hala kulaklarimdan. Ayrilmislarsa, bir erkek bunu soyleme curetini nerden aliyo? Yani Berguzar her zaman acik kapi saklamis, Halit esinden bosanamazsa, geri donmek icin.
  Berguzar Tandan ayriliyo – neden olarak beraberliyimizin ilk aylarinda Tan ciddi bir hastalik kecirdi, emeliyyat oldu, her zaman yanindaydim. Ama bu yasananlar beni yordum, yiprandim, ondan ayrildik. Halit bosaniyo- neden olarak, evliliyimizin ilk yilinda arka-arkaya sevdiyim insanlarin olum acisini yasadim, yiprandi, bosmayi karara aldim, sanki sevdiklerini Gizem oldurmus de.
  Bu arada -tum gazeteler.com-da bir haber okudum. bir gorgu aparmislar, en yakisikli erkekle alakali. Sonuclar deyil de, sonuclarla ikgili haber dikkatimi cekdi. Halit Ergenc eski karisini aldatdigi icin kadin izleyicilerin ilgisini kayb etmis, 2 oyla en sonda yerlesmis, haberiniz olsun.

  Kasım 12th, 2009 | #

Sizde Yorumunuzu Yazin!

:mrgreen: :neutral: :twisted: :shock: :smile: :???: :cool: :evil: :grin: :oops: :razz: :roll: :wink: :cry: :eek: :lol: :mad: :sad:

Yorumlar RSS. | TrackBack URI

Domain